Zmiany kadrowe

Michał Furmankiewicz został Engineering Lead w Azure Global

Na nowym stanowisku menedżer odpowiedzialny będzie za prace nad rozwojem dostępności i gotowości usług chmurowych dla wszystkich organizacji, które chcą wykorzystać Microsoft Azure w Polsce oraz na świecie.

Michał Furmankiewicz został Engineering Lead w Azure Global

Michał Furmankiewicz – absolwent Politechniki Warszawskiej – od ponad 16 lat związany jest z technologiami. Wcześniej, przez ponad dekadę, pracował jako architekt przy wdrożeniach projektów chmurowych w Microsoft.

„Cieszę się, że dołączam do zespołu w tak ważnym czasie, w procesie rozwoju Polskiej Doliny Cyfrowej. Już dzisiaj, efekty tych działań są imponujące. Ponad 200 tysięcy przeszkolonych specjalistów IT, aż 60 tysięcy osób objętych kompleksowym programem My Digital Life i wreszcie powstające 3 strefy dostępności Azure w polskim regionie przetwarzania danych to tylko wybrane kamienie milowe. Nowa rola to dla mnie wyróżnienie, ale także ogromna odpowiedzialność za to, by współtworzyć rozwiązania, które realnie mogą wesprzeć organizacje na ścieżce ich cyfrowej zmiany” – skomentował Michał Furmankiewicz.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *