Rynek

Michał Gołębiowski dołącza do zespołu Oracle

Jako CEE Cloud Technology Sales Lead będzie, w ramach regionalnych struktur Oracle, odpowiadał za rozwój współpracy w zakresie rozwiązań chmurowych (w tym Sovereign Cloud) ze strategicznymi klientami szeroko rozumianego sektora publicznego w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej.

Michał Gołębiowski dołącza do zespołu Oracle

Z branżą IT związany od prawie 10 lat, gdzie rozwijał projekty z podmiotami z branży energetycznej, paliwowej i surowcowej oraz administracją publiczną.

Wcześniej pracował w europejskich zespołach SAP i Microsoft (do stycznia 2024 jako Energy Industry Tech Strategist), gdzie odpowiadał m.in. za projekty dla kluczowych klientów w zakresie optymalizacji procesów oraz realizacji celów strategicznych i wymogów regulacyjnych w obszarze rozwiązań IT.

Karierę zawodową rozpoczynał w administracji publicznej skupiając się na projektach realizowanych w ramach Ministerstwa Skarbu Państwa, a wcześniej Ministerstwa Środowiska. Koordynował też nadzór właścicielski nad spółkami w branżach energetycznej, gazowej i paliwowej oraz inwestycjami infrastrukturalnymi.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *