MENU

Michał Zajączkowski nowym dyrektorem generalnym HPE w Polsce

22 czerwca 2017Blog redakcji

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, od 1 lipca przejmie stery Hewlett Packard Enterprise Poland od Sabine Sauter, która kierowała HPE w Polsce od zakończenia podziału HP w Polsce na Hewlett Packard Enterprise i HP Inc. czyli od sierpnia 2015 roku.

Obecnie Michał Zajączkowski jest członkiem zarządu Hewlett Packard Enterprise Poland i pełni obowiązki HPE Pointnext Leader.  Wcześniej kierował działem Technology Support Hewlett-Packard Polska, jednym z dwóch największych działów usługowych w HP. W firmie tej pracuje od roku 2002. Wcześniej pracował m.in. w CLC Polska i TCH Systems.

Sabine Sauter przed przejęciem kierownictwa w HPE w Polsce, pełniła obowiązki Chief of Staff w Biurze Dyrektora Zarządzającego HP na region EMEA, pod którego auspicjami działa także polski oddział firmy w ramach regionu CEE.

Największe polskie firmy IT w roku 2016 – wyniki raportu ITwiz Best 100

Najwięksi dostawcy IT w roku 2016 w poszczególnych sektorach i kategoriach

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »