Branża ITRynek

Netology rozpoczyna współpracę z Iteo

Katowickie firmy technologiczne zdecydowały o rozpoczęciu strategicznej współpracy, która jest odpowiedzią na nową, ponadstandardową sytuację społeczno-ekonomiczną w dobie koronawirusa. Przedstawiciele spółek są przekonani, że na ścisłej współpracy skorzystają zarówno klienci, jak i obie firmy. 

Netology rozpoczyna współpracę z IteoDynamicznie zmieniająca się sytuacja na polskim i światowym rynku technologicznym wymaga zdecydowanych działań, które odpowiadają na konkretne potrzeby odbiorców, pomagają przetrwać i nie zapominają o rozwoju, pomimo niesprzyjających uwarunkowań. Nasze firmy podjęły decyzję o nawiązaniu ścisłej współpracy w obszarze: produkcji oprogramowania, warsztatów produktowych i transformacji cyfrowej” – przekonują przedstawiciele obu firm.

Rozpoczęcie kooperacji nie oznacza formalnego połączenia spółek, lecz wspólne działania przy złożonych projektach obejmujących obszar środowiska IT w organizacjach i połączonych z nim usług zarządzanych (Managed Services) oraz wyzwań biznesowych związanych z tworzeniem cyfrowych produktów i usług (ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji mobilnych) i narzędzi do pracy grupowej.

Za każdą ze spółek stoi wieloletnie doświadczenia w realizacji projektów zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku. Nawiązanie współpracy pozwoli na skorzystanie z wieloletnich doświadczeń obu stron oraz wykorzystanie kompetencji i kapitału ludzkiego zespołów iteo i net-o-logy. To w efekcie umożliwi stworzenie spersonalizowanej oferty produktowo-usługowej dla nowych i dotychczasowych Klientów spółek, dla których wartością dodaną jest realna propozycja transformacji cyfrowej, poparta praktyką i niezbędną wiedzą zespołu ekspertów.

Netology rozpoczyna współpracę z Iteo

Iteo i net-o-logy, pomimo różnych obszarów działania, łączy wiele. Wspólnie zrealizowane projekty, bardzo dobre relacje i powiązania kapitałowe. Obecna sytuacja na rynku, która jest efektem epidemii koronawirusa skłoniła nas do podjęcia strategicznej współpracy w obszarze software developmentu, warsztatów produktowych oraz cyfrowej transformacji. Dzięki temu każda ze spółek będzie mogła zaproponować swoim Klientom pełniejszą ofertę, która łączy poziom aplikacji z systemami informatycznymi” – mówi Jerzy Kufel, CEO iteo.

W net-o-logy kierujemy się naczelną zasadą: nie czekajmy na to, co się wydarzy, lecz działajmy. Obecna sytuacja na rynku wymaga zdecydowanych, ale również przemyślanych działań. Z badań, cytowanych przez Harvard Business Review, wynika, że tylko 9% firm wychodzi z recesji w kondycji lepszej niż kiedykolwiek wcześniej. Sami widzimy, że w obecnej sytuacji widmo kryzysu nie jest aż tak bardzo odległe. Tym bardziej ważne jest, by wykonać niemal jednocześnie dwa kroki obejmujące strategię przetrwania i strategię rozwoju. Jesteśmy przekonani, że łącząc siły iteo i net-o-logy, pomożemy w przetrwaniu i rozwoju naszym klientom. Z naszej strony proponujemy wsparcie na poziomie systemów i hardware’u, a na poziomie aplikacji, czyli software’u pomogą specjaliści z zespołu iteo” – dodaje Wojciech Muras, CEO net-o-logy.

Iteo to zespół ekspertów, zajmujących się na co dzień projektowaniem i rozwijaniem dopasowanych aplikacji mobilnych i webowych, które rozwiązują realne problemy użytkowników i odpowiadają na ich potrzeby. Od 2011 roku spółka zrealizowała ponad 130 projektów na całym świecie i dostarczyła najwyższej jakości produkty, docenione przez ich Klientów m.in. na portalu Clutch. Potwierdzeniem wysokich kompetencji zespołu są również liczne nagrody za zrealizowane projekty.

Net-o-logy oferuje od 2004 roku rozwiązania IT dla biznesu szyte na miarę. Spółkę wyróżnia przekonanie, że zrozumienie Klienta jest na pierwszym miejscu i dlatego proponuje technologie i rozwiązania, które odpowiadają na realne potrzeby partnerów biznesowych. Mocną stroną Netology jest dojrzały model biznesowy IT as a Service z zespołem certyfikowanych ekspertów posiadających doświadczenie zebrane podczas pracy przy złożonych oraz innowacyjnych projektach realizowanych dla wiodących firm z sektorów: finansowego, przemysłowego, retailu i publicznego.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *