MENU

Nowa prezes o priorytetach SAP Polska

16 stycznia 2014Polecane tematy, Rynek

Z początkiem roku stanowisko prezesa zarządu SAP Polska objęła Kinga Piecuch. Według jej zapewnień SAP w Polsce będzie stawiał na konsekwencję w rozwoju współpracy z klientami, a także promowanie i wprowadzanie na nasz rynek niedostępnych jeszcze rozwiązań.

Kinga Piecuch, od stycznia 2014 roku prezes SAP Polska

Kinga Piecuch, od stycznia 2014 roku prezes SAP Polska

Nowa prezes polskiego oddziału SAP zapowiada chęć prowadzenia konsekwentnego dialogu i współpracy z dotychczasowymi klientami, a także promowanie rozwiązań SAP wśród przedsiębiorców poszukujących rozwiązań wspierających prowadzenie działalności w czasach dynamicznych zmian i wyzwań rynkowych. „Polska gospodarka wraca na ścieżkę wzrostu. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania mogą nie tylko stanowić jeden z czynników determinujących szybkość tego wzrostu, ale także zapewnić naszym klientom możliwość skutecznego konkurowania poza granicami naszego kraju” – mówi Kinga Piecuch. Jednym z najważniejszych celów SAP Polska ma być zapewnienie klientom możliwości wykorzystania wszystkich rozwiązań SAP w sposób najbardziej odpowiadający ich potrzebom. „SAP przez lata był synonimem rozwiązań typu ERP. Dzisiaj SAP to także systemy transakcyjne dopasowane do konkretnych wymagań branżowych, platformy analityczne, rozwiązania oparte na technologii in-memory, dostępne z poziomu desktopów i urządzeń przenośnych, rozwiązania bazodanowe, platformy i aplikacje mobilne oraz usługi świadczone w modelu cloud computing” – dodaje prezes SAP Polska.

Priorytetem ma być także umacnianie i rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami. Deklaracje Kingi Piechuch pozwalają również sądzić, że kontynuowana będzie strategia rozwoju zespołu SAP Polska oraz sieci partnerskiej. „SAP to nie tylko niezwykle szeroka i sprawdzona oferta, ale przede wszystkim jednolity i spójny sposób adresowania konkretnych wyzwań biznesowych oraz zespół ludzi, zarówno pracowników SAP, jak i specjalistów z firm partnerskich, którzy mają na swoim koncie setki skutecznie zrealizowanych projektów” – podkreśla Kinga Piecuch.

Przed objęciem kierownictwa SAP Polska Kinga Piecuch była członkiem zarządu, a przez ostatni rok – prezesem firmy Xerox Polska. W latach 2000–2006 Kinga Piecuch piastowała wysokie stanowiska kierownicze w polskim oddziale IBM. O jej przejściu do SAP informowaliśmy jeszcze we wrześniu zeszłego roku – niedługo po tym, jak oficjalnie potwierdziły się doniesienia o odejściu z firmy Grzegorza Rogalińskiego, dotychczasowego prezesa zarządu polskiego oddziału SAP.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »