Zmiany kadrowe

Nowy szef firmy Citrix w regionie EMEA

Stanowisko dyrektora zarządzającego i wiceprezesa firmy Citrix na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) objął Sherif Seddik. Będzie odpowiadał za rozwój działalności w regionie, w tym za wzmocnienie sprzedaży, tworzenie nowych możliwości biznesowych oraz rozbudowę ekosystemu partnerów Citrix.

Nowy szef firmy Citrix w regionie EMEA

“Wizja firmy Citrix, jak i posiadane doświadczenie pozwalają nam na umiejętne połączenie ludzi z nowoczesną technologią, która pozwala im korzystać z aplikacji i danych z dowolnego urządzenia, platformy usługowej czy chmury” – podkreśla Sherif Seddik. Według niego oferta firmy Citrix zapewnia unikalną wartość biznesową pozwalającą na wykorzystanie potencjału firmowej mobilności i przetwarzania w chmurze.

Nowy dyrektor zarządzający w regionie EMEA jest związany z firmą Citrix od 2002 roku. Od pięciu lat Sherif Seddik odpowiadał on za sprzedaż i rozwój sieci partnerów firmy Citrix w krajach Europy Zachodniej. Wcześniej, przez 14 lat pracował w NCR Corporation, gdzie zajmował różne stanowiska sprzedażowe i kierownicze.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *