O nas

ITwiz tworzą osoby znane od lat z łamów tygodnika Computerworld i magazynu CIO. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w mediach piszących o IT w biznesie chcemy wykorzystać w tym nowym projekcie medialnym. Wychodząc poza utarte schematy wprowadzamy podział “funkcjonalny” na działy skierowane do: CIO, Project Managerów, Architektów IT, CSO, Programistów, przedstawicieli działów biznesowych i innych osób z branży IT. W każdej z tych kategorii będziemy publikować materiały, które mogą przydać się Państwu w codziennej pracy, w tym np. case study z dobrze zaprezentowanymi biznesowymi efektami projektów. Chcemy podsuwać gotowe rozwiązania typowych problemów, pokazywać ciekawe pomysły i projekty. Nie zabraknie też informacji rynkowych.

W utrzymaniu wysokiej jakości, profesjonalizmu i merytoryki wspierać nas będą zaprzyjaźnieni specjaliści IT z polskich przedsiębiorstw. To dla nich tworzymy ITwiz i to oni będą odgrywać kluczową rolę w kierunkach jego rozwoju. ITwiz to nowe podejście do informowania o rynku, technologiach i trendach związanych z nowoczesnym IT w przedsiębiorstwach. Nowy projekt będzie także szeroko wspierany działaniami w mediach społecznościowych (Grupa IT Professionals in Poland na LinkedIn, Twitter, YouTube).

Uzupełnieniem serwisu internetowego ITwiz jest miesięcznik pod tym samym tytułem. Pierwszy numer jest dostępny w wersji drukowanej, a w II połowie maja będzie dostępny też w wersji cyfrowej (na tablety i smartfony z systemami Apple iOS i Google Android). Także nasz serwis internetowy jest przyjazny urządzeniom mobilnym. Zapraszamy do przeglądania z tabletów i smartfonów!