Aplikacje

Oracle Cloud Marketplace nie tylko dla aplikacji

Za pośrednictwem, wykorzystywanego dotąd głównie na potrzeby dystrybucji opartych na platformie cloud aplikacji rozwijanych przez partnerów Oracle, serwisu Oracle Cloud Marketplace możliwy jest teraz także zakup usług. Pierwszą polską firmą, która oferuje swoje usługi za pośrednictwem Oracle Cloud Marketplace jest Outbox.

Oracle Cloud Marketplace nie tylko dla aplikacji

„Obecność Outbox w serwisie podkreśla silną więź z Oracle i wzmacnia pozycję firmy na rynku międzynarodowym. Prezentowane przez nas usługi, przykładowo QuickStart, implementacyjny pakiet Sales Cloud, dostępne dla klientów z całego świata. Bariera geograficzna przestaje istnieć, a firmy takie jak Outbox mogą śmiało konkurować na zagranicznych rynkach” – mówi Marcin Ciesielski, członek zarządu firmy Outbox.

Obecnie w serwisie Oracle Cloud Marketplace swoje usługi prezentuje kilkudziesięciu dostawców. Z kolei dostępna za pośrednictwem tej platformy oferta aplikacji obejmuje m.in. kilkadziesiąt rozwiązań wspierających procesy marketingowe, ponad setkę aplikacji sprzedażowych, a także narzędzia z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, obsługą klienta. Dostępne są też aplikacje oparte na mechanizmach społecznościowych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *