Zmiany kadrowe

Paweł Jankowski nowym Country Managerem w Endava Polska

Menedżer pełnił wcześniej stanowisko Delivery Unit Managera odpowiedzialnego za biura firmy w Warszawie i Łodzi. Na nowym stanowisko będzie odpowiedzialny za rozwój polskich biur Endavy, budowanie elastycznych i skalowalnych struktur organizacji, zapewnienie wysokiej jakości usług, utrzymanie kultury pracy oraz dbanie o wartości wyznawane w Endavie – poinformowali przedstawiciele brytyjskiej spółki IT.

Paweł Jankowski nowym Country Managerem w Endava Polska

Do obowiązków Pawła Jankowskiego będzie należeć również wsparcie pozycjonowania firmy w Polsce jako pracodawcy pierwszego wyboru, czyli miejsca, w którym uzdolnieni specjaliści mogą budować swoją karierę w atmosferze wsparcia, współpracy oraz wzajemnego szacunku.

Jak wskazali przedstawiciele Endava, Paweł Jankowski ma bogate doświadczenie w branży technologicznej oraz udokumentowane osiągnięcia z zakresu budowania i prowadzenia silnych zespołów, a także w obszarze realizacji złożonych projektów dla klientów na całym świecie. Swoją karierę rozpoczął od tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne. Po kilku latach awansował na stanowisko team leadera, które było początkiem jego kariery managerskiej.  Swoje umiejętności kierownicze w zarządzaniu projektami, obsłudze klienta czy dostarczaniu rozwiązań, miał możliwość rozwijać doradzając globalnym markom z branż takich jak mobile, telekomunikacja czy motoryzacja.

“W ciągu ostatniego roku miałem szczęście pracować z zespołem niesamowicie utalentowanych osób, z którymi wspólnie osiągaliśmy postawione przed nami cele. Razem zrealizowaliśmy znaczące kamienie milowe, t.j. otwarcie czterech lokalizacji Endavy w Polsce, przyciągnięcie nowych talentów, zaangażowanie w różne inicjatywy wewnętrzne i zewnętrzne oraz stworzenie silnych podstaw dla przyszłego wzrostu firmy w naszym kraju, m.in. poprzez wdrożenie kultury, struktury i wartości pracy, które są dla nas w Endavie bardzo ważne. Jestem niesamowicie dumny z tego, co wspólnie osiągnęliśmy i wierzę, że przed nami jeszcze wiele kolejnych sukcesów” – skomentował Paweł Jankowski, Country Manager w Endavie.

Przeczytaj również
Łukasz Krause zostanie Dyrektorem IT w Medicover Healthcare Services

“Powołanie Pawła Jankowskiego na stanowisko Country Managera w Polsce to kolejny krok w kierunku realizacji naszej długoterminowej strategii rozwoju w Europie Centralnej. Jestem przekonana, że jego doświadczenie, umiejętności przywódcze i spójna wizja wzmocnią pozycję Endavy w Polsce, zarówno jako zaufanego partnera biznesowego, jak i pracodawcy pierwszego wyboru” – podsumowała Roxana Circu, Regional Manager w Endavie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *