Zmiany kadrowe

Piotr Gołębczyk objął stanowisko Business Channel Team Leader w Brother Polska

Menedżer odpowiada za realizowanie strategii biznesowej, umacnianie i rozwijanie kanału partnerskiego oraz zarządzanie zespołem Business Channel. W strukturach spółki Brother Piotr Gołębczyk pracuje już od blisko 12 lat.

Piotr Gołębczyk objął stanowisko Business Channel Team Leader w Brother PolskaW firmie Brother Piotr Gołębczyk piastował dotychczas stanowisko Key Account Manager – Business Channel. Do jego zadań należał rozwój kanału partnerskiego, sprzedaż rozwiązań drukujących i skanujących, szkolenia produktowe oraz wsparcie przy optymalizacji kosztu druku. Menedżer jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku informatyka i ekonometria.

“Jesteśmy świadkami technologicznej rewolucji, która dotknie zarówno biznesu, jak i konsumentów. Te bardzo dynamiczne zmiany na rynku są wyzwaniem dla producentów, ale również ogromną szansą rozwoju. Cieszę się, że będę mógł dalej rozwijać kanał biznesowy w strukturach Brother. Wierzę, że ze wsparciem zespołu uda nam się realizować strategię firmy oraz umacniać wizerunek marki na rynku” – skomentował Piotr Gołębczyk.

Przypomnijmy, że Brother to producent urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, będący liderem w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *