Zmiany kadrowe

Piotr Pągowski dołącza do rady nadzorczej Drago entertainment S.A.

Przez ponad 10 lat menedżer sprawował tożsamą funkcję w CD Projekt oraz pełnił kierownicze stanowiska w największych międzynarodowych korporacjach, takich jak Intel, Microsoft i HP.

Piotr Pągowski dołącza do rady nadzorczej Drago entertainment S.A.
Źródło: LinkedIn

Drago entertainment to doświadczony producent i wydawca gier wideo, specjalizujący się w projektach typu symulator. 16 października br. firma dołączyła do grona spółek notowanych na Głównym Rynku GPW. Ogłoszono również nową strategię rozwoju na lata 2024–2025, która zakłada dalsze prace nad autorskimi grami z segmentu symulator & survival, rozbudowę działalności wydawniczej w oparciu o zewnętrzne tytuły, rozwój kompetencji zespołu oraz rozszerzenie współpracy z zewnętrznymi wykonawcami.

“Mamy przed sobą ambitne zadania, które wymagają ogromnych nakładów pracy oraz rozwoju kompetencji całego zespołu. Jestem głęboko przekonana, że Piotr Pągowski swoim doświadczeniem wesprze nas w realizacji kluczowych założeń biznesowych oraz rozwojowych w najbliższych latach” – skomentowała Joanna Tynor, prezes zarządu Drago entertainment.

Piotr Pągowski w latach 1995-2006 pracował w Intelu na stanowiskach Country Managera w Polsce oraz managera na region CEE. W latach 2006-2011 pełnił role E&D Country Manager i Consumer & On-line General Manager w Microsoft. Z kolei w HP był szefem działu PC i druku w latach 2011-2015. Następnie związał się z Grupą Action. Był wiceprezesem spółki Actionmed i zasiadał w radzie nadzorczej funduszu Black Pearls VC.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *