Zmiany kadrowe

Piotr Wierzbicki dyrektorem generalnym Capgemini Global Delivery Center w Polsce

Menedżer z 20-letnim doświadczeniem pokieruje wspomnianym centrum, które utworzono w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów na usługi w zakresie: Cloud Infrastructure Services, Intelligent Operations, Engineering, Research and Development, Data and Artificial Intelligence, Cybersecurity, Business Transformation Services, Finance and Accounting oraz Financial Services – poinformowali przedstawiciele Capgemini.

Piotr Wierzbicki dyrektorem generalnym Capgemini Global Delivery Center w Polsce

Piotr Wierzbicki ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na kluczowych stanowiskach najwyższego szczebla z zakresu sprzedaży oraz finansów, które zdobył pracując jako CFO lub CEO w międzynarodowych firmach z branży IT (takich jak m.in. Sun Microsystems czy Sygnity). W ostatnim czasie pełnił funkcję prezesa zarządu Atos Polska SA oraz Atos Global Delivery Center Polska sp. z o.o. Jest absolwentem wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie. Ukończył również szereg szkoleń z zakresu finansów, zarządzania, sprawozdawczości finansowej i zarządzania projektami, w tym Business Program for Top Executives w IMD Business School.

“Global Delivery Center, wraz ze swoimi wysokiej klasy ekspertami w szybko rozwijających się dziedzinach takich, jak technologie chmurowe, sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo, inteligentne operacje czy inżynieria, kształtuje przyszłość głównych gałęzi przemysłu. Wykorzystam więc moje doświadczenia zebrane przez lata, aby wspierać wciąż rosnącą grupę międzynarodowych klientów w procesach transformacyjnych. Codzienna współpraca z utalentowanym zespołem ekspertów, który opiera swoje działania na wartościach Capgemini i dąży do biznesowej doskonałości jest dla mnie dużym wyróżnieniem” – skomentował Piotr Wierzbicki.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *