Rynek

Podsumowanie drugiej edycji interaktywnych warsztatów CITW

Patronat medialny

Druga edycja prestiżowych warsztatów Certified Innergo Technology Workshop za nami! W trakcie dwudniowych warsztatów organizatorzy przybliżyli zagadnienia związane z cyfrową transformacją biznesu. Całość warsztatów wspierana była przez najnowsze technologie, w tym iPady, które były wykorzystywane zamiast tradycyjnych materiałów warsztatowych. Czym jeszcze udało się zaskoczyć uczestników podczas jesiennej edycji CITW?

Podsumowanie drugiej edycji interaktywnych warsztatów CITW

Tegoroczne warsztaty CITW odbyły się w dawnej stolicy Polski – Krakowie. Formuła wydarzenia opierała się na przeprowadzeniu prelekcji, a następnie warsztatach praktycznych. Pierwszy dzień poświęcony został tematowi mobilności w przedsiębiorstwach. Eksperci wypowiadali się na temat tego, jak urządzenia i systemy mobilne wprowadzają w nowy wymiar pracy, podnosząc wydajność i zadowolenie pracowników. Tego dnia swoją wiedzą podzielili się specjaliści z Innergo Systems – Wojciech Gargul, a także przedstawiciele wiodących firm technologicznych takich jak: Cisco, VMware, DLL, czy Salesbook.

Podczas pierwszego dnia warsztatów uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z narzędziami technologicznymi, kluczowymi do sprawnego działania przedsiębiorstwa. Między innymi zaprezentowano Caprizę do szybkiego tworzenia aplikacji mobilnych na podstawie tych dostępnych na przeglądarkę, Workspace ONE do zarządzania urządzeniami mobilnymi w przedsiębiorstwie oraz Cisco Webex, które wspiera komunikację firmową.

W drugim dniu warsztatów poruszona została kwestia tworzenia hybrydowej infrastruktury sieciowej, która pozwala wdrożyć i łatwo zintegrować najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w firmach. W tym dniu swoją wiedzą podzielili się eksperci z VMware, HPE, Aruba Networks, a także Grzegorz Wieczorek, Mateusz Turek i Tomasz Mańka z Innergo Systems. Podczas części warsztatowej uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z procesem zarządzania laptopami w firmie, wykorzystując Workspace ONE oraz procesem integracji Aruba ClearPass z innymi systemami IT w przedsiębiorstwach.

Przeczytaj również
Czy Apple pozwoli na instalowanie aplikacji spoza App Store?

Kolejna edycja już wiosną!

Nowy wymiar infrastruktury IT i cyfrowa transformacja biznesu to tematy, które wciąż ewoluują. Dlatego organizatorzy zdradzają, że już na wiosnę 2019 roku planowana jest kolejna, trzecia edycja Certified Innergo Technology Workshop. Odbędzie się ona w Warszawie. Wszelkie informacje na temat przyszłych warsztatów będą publikowane bezpośrednio na stronie Innergo Systems.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *