Zmiany kadrowe

Przemysław Górecki nowym CTO w Altkom Software & Consulting

Menedżer odpowiedzialny będzie za tworzenie i realizację strategii rozwoju technologicznego organizacji. Jego zadaniem będzie również wsparcie rozwoju biznesu, w tym współtworzenie oferty usług firmy i rozbudowa relacji z klientami – poinformowali przedstawiciele Altkom Software & Consulting.

Przemysław Górecki nowym CTO w Altkom Software & Consulting

Przypomnijmy, że od 2011 roku Przemysław Górecki związany był z Ailleron SA, gdzie odpowiadał za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych w sektorze finansowym dla wielokanałowej komunikacji z klientami. Między innymi tworzył, wdrażał i rozwijał flagowy produkt firmy – LiveBank oraz systemy bankowości internetoweji mobilnej w Polsce i na świecie. Ostatnie dwa lata pracy w Ailleron pełnił rolę Genar Managera i odpowiadał za realizację celów biznesowych fintechu. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe Przemysława Góreckiego związane były natomiast z BNP Paribas, gdzie w ciągu 13 lat pracy piastował różne stanowiska, począwszy od Managera IT po rolę dyrektora Elektronicznych Kanałów Sprzedaży.

Przemysław Górecki jest absolwentem AGH University of Science and Technology w Krakowie na kierunku elektrotechnika, automatyka i informatyka oraz prestiżowego programu managerskiego European School of Management and Technology (ESMT) w Berlinie.

„Altkom Software & Consulting to obecnie jeden z najbardziej doświadczonych dostawców oprogramowania na zamówienie dla sektora finansowego w Polsce o imponującym portfelu klientów i projektów. Cieszę się, że będę mógł poszerzyć te doświadczenia o perspektywę innowacyjnych technologii finansowych wykorzystywanych w środowisku fintechów. Wdrażanie aplikacji chmury obliczeniowej czy narzędzi do analizy danych wspartych AI, pomoże naszym klientom budować kulturę organizacji otwartych na zmiany oraz przezwyciężać istniejące bariery, tworząc zupełnie nowe możliwości rozwoju przy jednoczesnym podnoszeniu efektywności” – skomentował Przemysław Górecki.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *