Zmiany kadrowe

Rafał Lipka-Zanozik pokieruje rozwojem polskiej sieci partnerów innovaphone

Na stanowisku Area Sales Manager będzie odpowiedzialny m.in. za rozbudowę sieci partnerów sprzedaży i partnerów technologicznych firmy innovaphone w Polsce. Nową funkcję objął z początkiem czerwca br.

Rafał Lipka-Zanozik zapowiada m.in. szereg działań mających na celu rozszerzenie struktur partnerskich na polskim rynku. Szczególny nacisk ma zostać położony na rozwój kompetencji produktowych w obszarze oferty innovaphone. „Swoją rolę w innovaphone widzę przede wszystkim w bardzo mocnym postawieniu na partnerów, co zresztą jest zgodne z linią firmy. Chciałbym kłaść mocny nacisk na pozyskiwanie przede wszystkim partnerów, którzy chcą się mocno przeszkolić i instalować rozwiązania, czyli posiadać szeroką wiedzę o produkcie. Zwiększenie liczby partnerów polegać będzie na ścisłej współpracy z dotychczasowymi dystrybutorami i wspieraniu ich w pozyskiwaniu partnerów” – zapewnia Rafał Lipka-Zanozik. Obecnie dystrybutorami oferowanych przez firmę innovaphone narzędzi komunikacyjnych i rozwiązań typu Unified Communications są firmy Komsa oraz Kontel.

Rafał Lipka-Zanozik posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT i telekomunikacyjnej. W przeszłości był związany m.in. z firmami Versim i MultimHex.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *