MENU

Rafał Wójcik wiceprezesem zarządu Engave

9 sierpnia 2017Blog redakcji

W roli wiceprezesa zarządu firmy odpowiada za funkcjonowanie działu handlowego oraz wdrożeniowo-logistycznego. Nowe stanowisko objął z początkiem sierpnia.

Rafał Wójcik dołączył do zespołu Engave w 2015 roku obejmując stanowisko szefa zespołu sprzedaży do sektora publicznego. Na początku 2017 roku awansował na stanowisko dyrektora działu wdrożeń i logistyki. Wcześniej pełnił m.in. rolę wiceprezesa Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej. W latach 2008 – 2013 pracował również m.in. w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej oraz w Ministerstwie Infrastruktury.

Jako ekspert w zakresie zarządzania strategicznego Rafał Wójcik jest współautorem wielu opracowań strategicznych i programów rozwoju, w tym programów rewitalizacji, strategii marketingowych oraz finansowych. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, handlowym i finansowym.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »