RynekPolecane tematy

Red Hat Forum 2020 Virtual Experience

Promocja

Jaka będzie przyszłość Open Source w 2021 roku? Jak nowe technologie, konteneryzacja i automatyzacja mogą usprawnić procesy biznesowe? Jakie będą kluczowe trendy i najlepsze praktyki w nadchodzącym roku? Jak biznes może przygotować się na innowacyjną przyszłość z otwartą chmurą hybrydową? Odpowiedź na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć w trakcie nadchodzącego wydarzenia – Red Hat Forum, już 3 listopada.

Red Hat Forum 2020 Virtual Experience

Red Hat Forum to regularne wydarzenie poświęcone branży technologicznej, którego tegoroczna edycja odbędzie się w formie online, pod hasłem “Virtual Experience”. Uczestnicy wydarzenia będą mieli unikatową możliwość wzięcia udziału w specjalistycznych sesjach poświęconych takim zagadnieniom jak open source, chmura, konteneryzacja i automatyzacja.

Tegoroczną edycję Red Hat Forum rozpoczyna część wspólna dla regionu EMEA, po której nastąpi sesja dedykowana uczestnikom z Polski. Specjaliści Red Hat, wśród których znajdą się m.in. Adam Wojtkowski – Dyrektor regionalny na obszar Europy Środkowo-Wschodniej, Wojciech Furmankiewicz – Senior Regional Manager, Solution Architecture, CEE oraz Witold Żukowski – Senior Sales Manager, CEE, wygłoszą prezentacje na temat budowania innowacyjnej przyszłości opartej na chmurze hybrydowej i otwartym oprogramowaniu.

Red Hat Forum 2020 Virtual Experience

Agenda spotkania porusza między innymi kwestie otwartoźródłowej platformy Kubernetes i działających na niej Mikrousług, Serverless i integracji, a także oprogramowania OpenShift, Red Hat Enterprise Linux, Ansible Automation Platform, Quarkus i innych rpzwoazan. Uczestnicy dowiedzą się także jakie są trzy kluczowe kroki do budowania aplikacji chmurowej, poznają inspirujące historie klientów, którzy skorzystali z usług Red Hat oraz będą mogli uczestniczyć w panelu dyskusyjnym ze specjalistami.

Zainteresowani nie muszą ograniczać się jedynie do wykładów polskich specjalistów – istnieje możliwość wysłuchania prelekcji ekspertów z innych państw w trakcie trwania konferencji lub po jej zakończeniu, korzystając z funkcji “wideo na życzenie” z dostępem przez kolejny rok.

Wydarzenie skierowane jest do specjalistów ze świata IT – programistów, inżynierów i architektów, konsultantów, administratorów serwisów technologicznych, jak również wszystkich zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na temat oprogramowania open source.

Link do rejestracji oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.redhat.com/en/forums/emea/poland-track.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *