Zmiany kadrowe

Robert Rogalski odpowiada za biznes Dell Technologies w TD SYNNEX

Jako Business Developmenet Manager Dell Technologies w TD SYNNEX przejął odpowiedzialność m.in. za rozwój biznesu projektowego Dell Technologies z zakresu storage, backup i HCI, współpracę z producentem w zakresie rozwoju wspólnej oferty i rozwoju na rynku polskim, a także realizację strategii sprzedażowej.

Robert Rogalski odpowiada za biznes Dell Technologies w TD SYNNEX

Obejmując nowe stanowisko Robert Rogalski zapowiada działania mające na celu zwiększenie udziału rynkowego TD SYNNEX w sektorze Enterprise oraz wprowadzenie TD SYNNEX na wiodącą w Polsce pozycję w zakresie sprzedaży rozwiązań Dell Technologies w obszarze Enterprise.

“Robert Rogalski doskonale orientuje się w biznesie Dell Technologies z obszaru Enterprise. Potrafi rozwijać kanał dystrybucyjny i budować relacje z partnerami. Ma też konkretny pomysł na Dell Technologies z obszaru Enterprise w TD SYNNEX. Ogromnie się cieszę, iż dołączył do naszego zespołu. Poza wiedzą merytoryczną, wnosi do niego doskonałą energię i doświadczenie, tak bardzo przydatne w realizacji ambitnych planów” – mówi Mariusz Ziółkowski, odpowiedzialny za Polskę wiceprezes TD SYNNEX.

Robert Rogalski posiada 26-letnie doświadczenie w branży IT, a przez szereg ostatnich lat był związany z rozwiązaniami Dell Technologies. Karierę rozpoczynał w firmach Liberty Poland i Contact Plus. W latach 2004 – 2010 był związany z firmą Advatech. W 2010 roku objął stanowisko handlowca w firmie S4E, pełnił też funkcję szefa poznańskiego oddziału firmy. Z kolei z początkiem 2015 roku został liderem zespołu Dell EMC w S4E. W 2019 roku przeszedł do firmy AB, gdzie także kierował zespołem wyspecjalizowanym w sprzedaży rozwiązań Dell EMC.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *