Branża ITRynek

S4E podpisał umowę dystrybucyjną z Hitachi Vantara

Umowa została zawarta na okres 12 miesięcy z automatycznym przedłużeniem na kolejne okresy. Umowa pozwala S4E na dystrybucję produktów Hitachi Vantara na terytorium Polski.

S4E podpisał umowę dystrybucyjną z Hitachi Vantara

Umowa dystrybucyjna dotyczy rozszerzenia wsparcia posiadanych narzędzi do zarządzania danymi oferowanymi dotychczas przez S4E wspólnie z firmą Commvault o platformę sprzętową klasy premium firmy Hitachi Vantara. “Kompleksowe podejście pozwala na uzupełnienie oferty skierowanej do najbardziej wymagających klientów klasy Enterprise. W przypadku Hitachi Vantara będziemy wspierać partnerów w zakresie usługowym oraz aktywnie prowadzić działania edukacyjne. Hitachi Vantara wejdzie w skład rozwiązań skupionych w pionie CNQ – Commvault, Nutanix, Quantum – dzięki temu utworzy trzeci komplementarny zestaw rozwiązań” – mówią przedstawiciele S4E.

Hitachi Vantara posiada w ofercie narzędzia analityczne (Pentaho) pozwalające największym organizacjom na efektywne realizowanie celów biznesowych poprzez projektowanie, opracowywanie oraz wdrażanie kompletnej analityki dla dużych zbiorów danych. S4E pragnie się stać aktywnym i dostrzegalnym graczem w tym obszarze.

W opinii zarządu S4E, dzięki współpracy z Hitachi Vantara, firma będzie mogła rozszerzyć portfolio dostawców o lidera rynku klasy rozwiązań Enterprise. W ocenie zarządu umowa będzie miała znaczący wpływ na wyniki finansowe spółki w 2019 roku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *