BranżaRynek

S4E podpisał umowę dystrybucyjną z Hitachi Vantara

Umowa została zawarta na okres 12 miesięcy z automatycznym przedłużeniem na kolejne okresy. Umowa pozwala S4E na dystrybucję produktów Hitachi Vantara na terytorium Polski.

Umowa dystrybucyjna dotyczy rozszerzenia wsparcia posiadanych narzędzi do zarządzania danymi oferowanymi dotychczas przez S4E wspólnie z firmą Commvault o platformę sprzętową klasy premium firmy Hitachi Vantara. „Kompleksowe podejście pozwala na uzupełnienie oferty skierowanej do najbardziej wymagających klientów klasy Enterprise. W przypadku Hitachi Vantara będziemy wspierać partnerów w zakresie usługowym oraz aktywnie prowadzić działania edukacyjne. Hitachi Vantara wejdzie w skład rozwiązań skupionych w pionie CNQ – Commvault, Nutanix, Quantum – dzięki temu utworzy trzeci komplementarny zestaw rozwiązań” – mówią przedstawiciele S4E.

Hitachi Vantara posiada w ofercie narzędzia analityczne (Pentaho) pozwalające największym organizacjom na efektywne realizowanie celów biznesowych poprzez projektowanie, opracowywanie oraz wdrażanie kompletnej analityki dla dużych zbiorów danych. S4E pragnie się stać aktywnym i dostrzegalnym graczem w tym obszarze.

W opinii zarządu S4E, dzięki współpracy z Hitachi Vantara, firma będzie mogła rozszerzyć portfolio dostawców o lidera rynku klasy rozwiązań Enterprise. W ocenie zarządu umowa będzie miała znaczący wpływ na wyniki finansowe spółki w 2019 roku.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *