AdvertorialCIOPolecane tematy

StoreVirtual VSA: serwer + oprogramowanie = rozwiązanie! Promocja

Promocja
Czy słyszeliście o trendzie Software Defined Storage (SDS)? Pamieć definiowana programowo coraz częściej stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych, silosowych rowziązań storage’owych. Poznajcie StoreVirtual VSA – wiodące na rynku rozwiązanie od Hewlett Packard Enterprise.

StoreVirtual VSA: serwer + oprogramowanie = rozwiązanie!<span class=sponsorowany> Promocja</span>

Software Defined Storage (SDS) to każde rozwiązanie pamięciowe, które oferuje kompletny zestaw funkcji w postaci programowej możliwych do wykorzystania na dowolnej powszechnie dostępnej platformie sprzętowej. Innymi słowy: serwer plus oprogramowanie równa się ROZWIĄZANIE. Należy przy tym zauważyć, że oprogramowanie ma być maksymalnie niezależne od sprzętu, czyli działać na dowolnym serwerze dowolnego producenta i na dowolnej platformie wirtualizacyjnej.

W skrócie: rozpakowujemy maszynę wirtualną z VSA na naszym serwerze. Podłączamy datastore o wielkości odpowiednio dobranej do licencji – 1, 4, 10 lub 50 TB przestrzeni użytkowej – i już po chwili możemy korzystać z niej jak z macierzy klasy enterprise. Przygotowałem krótki film pokazujący, jak łatwo zaimplementować to rozwiązanie:

Każda maszyna dysponuje pełnym kompletem funkcjonalności kluczowych dla nowoczesnej pamięci masowej. Najważniejsze z nich to thin provisioning, automatyczny tiering danych czy replikacja synchroniczna – wszystko to, co charakteryzuje dojrzałe rozwiązania sprzętowe.

Każda maszyna wirtualna z podłączonymi do niej zasobami dyskowymi stanowi jeden wirtualny kontroler macierzy. Łącząc kontrolery w klaster tworzymy jedną, wysokodostępną macierz dyskową. HPE StoreVirtual VSA umożliwia połączenie do 16 wirtualnych maszyn w jedno urządzenie logiczne, zapewniając przy tym liniową skalowalność pojemności i wydajności. Każdy kolejny węzeł nie tylko zwiększa pojemność, ale także dodaje mocy obliczeniowej.

Tylko teraz serwery HPE ProLiant gen9 wyposażone w StoreVirtual VSA dostępne do 55% taniej! Znajdź idealną ofertę dla Twojej firmy. Kliknij tutaj!

Oprogramowanie HPE StoreVirtual VSA jest dostępne na rynku od prawie dziewięciu lat i doczekało się ponad miliona wdrożeń na całym świecie. O jego dużej popularności decyduje przede wszystkim prostota obsługi oraz wysoka elastyczność. Nie bez znaczenia jest także atrakcyjna cena. Potrzeba obniżania kosztów przy jednoczesnym zachowaniu walorów funkcjonalnych oraz wymaganego poziomu bezpieczeństwa sprawia, że pamięci SDS to idealne rozwiązanie dla klientów, których budżety IT są mocno napięte. Łatwa dostępność infrastruktury serwerowej o dużej mocy oraz powszechna wirtualizacja pozwalają w prosty sposób implementować tego typu rozwiązania, bez konieczności inwestycji w dedykowany sprzęt do przechowywania danych.

Korzystasz z wirtualizacji? Wypróbuj HPE StoreVirtual VSA na swoim serwerze! Bezpłatna licencja (1TB) do pobrania. Kliknij tutaj!

Piotr Bator
Konsultant Techniczny HPE

StoreVirtual VSA: serwer + oprogramowanie = rozwiązanie!<span class=sponsorowany> Promocja</span>

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *