Zmiany kadrowe

Sylwia Adamczyk szefową sprzedaży Xerox Polska

Na stanowisku Direct & Indirect Sales Director odpowiada za sprzedaż bezpośrednią oraz poprzez kanał partnerski. Nowe stanowisko w Xerox Polska objęła z początkiem lutego br.

Sylwia Adamczyk szefową sprzedaży Xerox Polska

W nowej roli Sylwia Adamczyk w firmie Xerox Polska kieruje działem dużych projektów, gdzie odpowiada za sprzedaż bezpośrednią. Nadzoruje także sprzedaż dedykowaną do kanału partnerskiego. “Cieszę się niezmiernie, że jestem na pokładzie firmy, którą zawsze postrzegałam jako innowacyjną i nastawioną na klienta końcowego. Zadania przede mną postawione są arcy ciekawym i emocjonującym wyzwaniem, szczególnie w dobie transformacji organizacji. Przekonana jestem, że wspólnie z całym zespołem sprzedażowym Xerox Polska zdobędziemy pozycję lidera firm drukujących na rynku” – podkreśla Sylwia Adamczyk.

W latach 2019 – 2020 odpowiadała za sprzedaż i marketing w polskim oddziale firmy Yamaha Music Europe. Wcześniej przez niemal rok związana była z firmą Sharp Electronics, gdzie odpowiadała m.in. za zbudowanie zespołu sprzedaży działającego na kilkunastu rynkach regionu Europy Środkowo-Wschodniej. W latach 2016 – 2018 była związana z rozwiązaniami druku marki OKI. W latach 2016 – 2018 odpowiadała za kanał partnerski w firmie Oki Systems Poland. Wcześniej Sylwia Adamczyk pracowała także w firmie Canon Polska. Odpowiadała też m.in. za rozwój oferty usług zarządzalnych Oki w Polsce, a także rozwój produktów i sprzedaż w firmach poligraficznych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *