Zmiany kadrowe

Sylwia Pyśkiewicz nową prezes zarządu Equinix w Polsce

Na tym stanowisku ta doświadczona w dziedzinie transformacji biznesowej specjalistka, będzie kontynuować rozwój działalności globalnego dostawcy infrastruktury cyfrowej w Polsce. Menedżerka będzie również nadzorować oraz rozwijać Equinix Internet Exchange w Warszawie (wcześniej PLIX) – poinformowali przedstawiciele Equinix.

Sylwia Pyśkiewicz nową prezes zarządu Equinix w Polsce

Sylwia Pyśkiewicz przechodzi do Equinix z firmy Iron Mountain, wnosząc ponad 20 lat doświadczenia zawodowego zdobywanego na stanowiskach wyższego szczebla. W tym okresie pełniła funkcje kierownicze w różnych sektorach dla międzynarodowych firm, takich jak Pelion, Tesco, B&Q oraz Medicover. Jest uznaną liderką transformacji biznesowej w Polsce. Założyła Payback, jeden z największych programów lojalnościowych w Europie, zanim został on przejęty przez American Express w 2011 roku w ramach wielomilionowej transakcji.

“Jest to ekscytujący czas pełen wyzwań dla organizacji z Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki szybkiej cyfryzacji świat otworzył się dla wielu firm, umożliwiając im globalny rozwój. Equinix jest idealnym partnerem w tej podróży. Globalna siła Platformy Equinix oraz wizja i zaangażowanie firmy w budowanie lepszej, zrównoważonej i połączonej cyfrowo przyszłości, w pełni pokrywają się z moimi własnymi ambicjami i cieszę się, że będę mogła kontynuować budowanie zespołu oraz rozwijać Equinix Polska” – skomentowała Sylwia Pyśkiewicz.

Z kolei Judith Gardiner, VP Growth and Emerging Markets w Equinix, dodała: “Jestem bardzo podekscytowana faktem, że Sylwia dołączyła do zespołu EMEA Growth and Emerging Markets, aby rozwijać nasz biznes w Polsce. Sylwia posiada niezwykle bogate i szerokie doświadczenie w rozwijaniu platform cyfrowych uznanych marek na konkurencyjnych rynkach. To doświadczenie, w połączeniu z jej praktyczną umiejętnością zarządzania zespołami w transformacjach biznesowych, czyni ją idealną osobą do kierowania naszym polskim zespołem.”

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *