Rynek

Systemy SAP w zarządzaniu przedsiębiorstwem – powstał nowy kierunek studiów podyplomowych

24 lutego 2024 roku na Politechnice Częstochowskiej wystartuje nowy kierunek studiów podyplomowych „Systemy SAP w zarządzaniu przedsiębiorstwem”. Stworzono go we współpracy z SAP i firmą BPX S.A. –  inicjatorką i ambasadorką tego kierunku jest Anna Saczuk, Vice CEO w BPX. Projekt wspiera dodatkowo firma Wielton. Nowy kierunek oferuje unikalną szansę na zdobycie specjalistycznych umiejętności poszukiwanych na rynku pracy. Rekrutacja trwa do 24 lutego br.

Systemy SAP w zarządzaniu przedsiębiorstwem – powstał nowy kierunek studiów podyplomowych

Program studiów opracowano we współpracy z BPX Global – międzynarodową firmą specjalizującą się w implementacji rozwiązań SAP, co gwarantuje aktualność i wysoką jakość kształcenia. Partnerstwo to umożliwić ma studentom nie tylko zdobycie cennych umiejętności praktycznych, ale także zapewnić dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w nowoczesnym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dodatkowo – jak już wspomniano – program wspierany jest przez firmę Wielton (mecenas kierunku) oraz SAP Polska (partner specjalny) co podkreśla praktyczny i aktualny charakter oferowanego kształcenia.

W toku specjalistycznych studiów, studenci zdobędą praktyczną wiedzę i umiejętności niezbędne do obsługi systemu SAP. Zajęcia będą podzielone na dwa główne moduły tematyczne, pozwalające na poszerzenie kwalifikacji z obszaru zarówno wersji SAP ERP oraz SAP S/4 HANA. Każdy z bloków będzie podzielony na pomniejsze sekcje tematyczne, prowadzone przez specjalistów w swoich dziedzinach. Absolwent kierunku będzie bogatszy o wiedzę i umiejętności, które pozwolą na podjęcie aktywności zawodowej w obrębie systemu SAP w wielu organizacjach, m.in. na stanowisku konsultanta SAP.

Studia skierowane są do osób posiadających wykształcenie wyższe, które pragną rozwinąć swoje kompetencje w obszarze efektywnego wykorzystania systemów informatycznych w zarządzaniu. Program jest odpowiedzią na potrzeby rynku pracy, gdzie eksperci z zakresu systemów SAP są wysoce cenieni za swoją umiejętność wprowadzania innowacji i usprawnień w procesach biznesowych. Po ukończeniu studiów, na najlepszych czeka oferta pracy w firmie BPX S.A.

Studia potrwają dwa semestry – 180 godzin zajęć dydaktycznych. Zajęcia będą prowadzone w systemie studiów niestacjonarnych – odbywają się w soboty 2-3 razy w miesiącu, w godzinach od 8.00 do 16.00.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *