Zmiany kadrowe

Tomasz Majcherek odpowiedzialny za sprzedaż SAP dla MSP

Na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży w sektorze General Business Tomasz Majcherek będzie odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań SAP poprzez kanał partnerski i w sektorze firm MSP. Jego priorytetami ma być m.in. zwiększenie sprzedaży nowych mobilnych i chmurowych rozwiązań SAP oraz aplikacji opartych na platformie HANA. Tomasz Majcherek zapowiada też wprowadzenie ułatwień związanych z wyborem oprogramowania niemieckiego dostawcy.
Tomasz Majcherek odpowiedzialny za sprzedaż SAP dla MSP

“Moim celem jest w szczególności wzrost SAP w zakresie najnowszych rozwiązań – dostępnych w chmurze, wykorzystujących mobilność, nowe, przyjazne interfejsy czy przetwarzanie w czasie rzeczywistym. Dzięki nim możemy pomagać klientom upraszczać ich biznes i wchodzić na nowe poziomy efektywności” – zapowiada Tomasz Majcherek. Zapowiada on również działania mające na celu ułatwienie klientom wyboru nowych rozwiązań SAP. „Klienci nie muszą znać wszystkich produktów z bardzo szerokiego portfolio SAP. Wystarczy, że wskażą swoje potrzeby biznesowe, a my wspólnie z firmami partnerskimi pomożemy dobrać najbardziej efektywne rozwiązania IT, od ERP po platformę deweloperską SAP HANA w chmurze” – dodaje Tomasz Majcherek.

Przed objęciem stanowiska dyrektora sprzedaży w SAP Polska Tomasz Majcherek współpracował z firmą EY jako doradca w dziale transformacji IT. Wcześniej, przez kilkanaście lat był związany z polskim oddziałem firmy Ericsson.

Tomasz Majcherek jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Ukończył też studia  executive MBA prowadzone w ramach programu partnerskiego Uniwesytetu Warszawskiego i University of Illinois.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *