Zmiany kadrowe

Veeam ma nową wiceprezes ds. globalnej sprzedaży i współpracy z partnerami technologicznymi

Została nią Larissa Crandall, która pokieruje strategią globalnego ekosystemu spółki, bazującego w całości na partnerach oraz członkach sojuszy, w zakresie nowoczesnej ochrony danych na rynku Enterprise – poinformowali przedstawiciele Veeam.

Veeam ma nową wiceprezes ds. globalnej sprzedaży i współpracy z partnerami technologicznymi

Larissa Crandall zdobywała doświadczenie pracując dla dostawców z branży bezpieczeństwa, infrastruktury sieciowej oraz sektora chmurowego. U dużego dostawcy rozwiązań, firmy Connection, kierowała zespołami z sektora Enterprise, komercyjnego i publicznego. Do Veeam dołączyła natomiast po czterech latach pracy w spółce Gigamon, w której prowadziła globalną sieć kanału dystrybucji i partnerstw. Menedżerka pomogła również zainicjować powstanie Gigamon Playbook, zbudowała i zrealizowała kreatywne programy generowania popytu, a także szkolenia oraz programy wspomagające.

“Jestem podekscytowana możliwością współpracy z naszymi zespołami ds. sprzedaży, marketingu, badań i rozwoju oraz inżynierii w celu budowania strategii, które przyniosą wzajemne korzyści partnerom Veeam, a jednocześnie zapewnią naszym wspólnym klientom najwyższy poziom ochrony danych i możliwości ich odzyskiwania. Od dawna podziwiam silną markę Veeam i jej zaangażowanie w kanał dystrybucyjny. Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu i jestem przekonana, że nasza współpraca zaowocuje jeszcze większymi sukcesami, w miarę jak Veeam będzie zwiększać swoją obecność w sektorze Enterprise” – skomentowała Larissa Crandall.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.