Zmiany kadrowe

Wojciech Darłowski nowym członkiem zarządu w Beyond.pl

Od 1 lutego 2023 roku menedżer obejmie nowo powołane stanowisko członka zarządu ds. Chmury i Managed Services. Kluczowym zadaniem Wojciecha Darłowskiego będzie wspieranie organizacji dla celów obsługi dużych projektów hybrydowych łączących kolokację ze środowiskami chmury prywatnej i publicznej oraz aktywne wspieranie klientów w projektach zrównoważonej transformacji cyfrowej – poinformowali przedstawiciele Beyond.pl.

Wojciech Darłowski nowym członkiem zarządu w Beyond.pl

Wojciech Darłowski jest doświadczonym menadżerem z ponad 30 letnim stażem w sektorze IT, głównie na rynku outsourcingu IT oraz data center. Specjalizuje się w budowaniu profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw. W nowej roli będzie odpowiedzialny za dalszą profesjonalizację świadczonych przez Beyond.pl usług IT. Ma też kontynuować politykę zapewniającą klientom najwyższy poziom usług IT, bezpieczeństwa, ciągłości działania i skalowalności, podkreślili przedstawiciele Beyond.pl.

“Beyond.pl jest jedyną firmą na rynku data center w tej części Europy o tak wysokich standardach bezpieczeństwa i nowoczesnej infrastrukturze IT. W dobie cyfrowej transformacji, która jest nierozerwalnie związana ze zrównoważonym rozwojem, również przecieramy szlaki. Nasze centra danych są już w 100% zasilane zieloną energią i należą do najbardziej efektywnych energetycznie obiektów. Jesteśmy dojrzałą organizacją zdeterminowaną i gotową do osiągnięcia pozycji lidera w swoim sektorze. Uważam, że obrana przez spółkę strategia biznesowa jest realna do osiągnięcia” – skomentował Wojciech Darłowski. “Do Beyond.pl wnoszę wiele lat doświadczenia w realizacji wymagających projektów informatycznych dla polskich i globalnych firm oraz wiedzę jak dostarczać klientom profesjonalne usługi IT. Moim priorytetem jest i będzie klient, budowanie partnerskich relacji oraz zaufania. Aby to osiągnąć musimy kontynuować rozwój kompetencji eksperckich, inwestować we wdrażanie nowych rozwiązań i podnosić jakość obsługi dostarczanej przez zespoły techniczne” – dodał.

Przeczytaj również
Bogusław Święcicki na czele IT międzynarodowej Grupy Bakels

Wojciech Darłowski od 1997 roku do objęcia funkcji w Beyond.pl był związany z firmą NTT DATA Business Solutions. Początkowo jako konsultant IT, później jako szef Działu IT współtworzył strategię sprzedaży usług outsourcingowych spółki. W 2005 roku objął funkcję dyrektora data center NTT DATA Business Solutions, by następnie awansować do globalnych struktur jako Head of Global Managed Services Center Poland oraz Head of GMS Data Center Services Poland. W czerwcu 2017 roku objął również funkcję członka zarządu w NTT DATA Business Solutions. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, gdzie w latach 1992-2000 pracował również jako wykładowca.

Od 1 lutego 2023 roku zarząd Beyond.pl będzie działał w czteroosobowy w składzie: Wojciech Stramski – prezes zarządu, Michał Grzybkowski – wiceprezes zarządu i założyciel Beyond.pl, Wojciech Darłowski – członek zarządu ds. Chmury i Managed Services oraz Piotr Cegieła – członek zarządu ds. Finansów i Inwestycji.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *