Zmiany kadrowe

Wojtek Piórko szefem Vertiv w Afryce

Od marca 2023 roku zajmuje stanowisko dyrektora zarządzającego Vertiv Africa. Jego zadaniem jest m.in. zapewnienie wzrostu przychodów oraz zwiększenie udziałów rynkowych Vertiv w regionie.

Wojtek Piórko szefem Vertiv w Afryce

Wojtek Piórko awansował z dotychczasowego stanowiska dyrektora regionalnego w Afryce Południowo-Wschodniej i na stanowisku dyrektora zarządzającego firmy Vertiv w Afryce zastąpił Pierre Havengę. Jako dyrektor zarządzający odpowiada m.in. za realizację zamówień oraz strategicznych planów firmy w regionie, w tym osiągnięcie założonych celów w zakresie przychodów i rentowności biznesu Vertiv w regionie. Wojtek Piórko będzie również zarządzał m.in. działalnością handlową, a także odpowiadał za współpracę z partnerami w regionie. Jego zadaniem będzie również stworzenie spójnego zespołu regionalnego firmy Vertiv. “Będę nadal podnosić jakość naszej pracy w Afryce i szukać nowych sposobów na zapewnienie najwyższego poziomu zadowolenia klientów, a jednocześnie wspierać najlepsze talenty w naszej firmie” – zapewnia Wojtek Piórko.

Wojtek Piórko jest związany ze strukturami firmy Vertiv w regionie Afryki i Bliskiego Wschodu od 2016 roku. Wcześniej pracował także w firmach, takich jak: Emerson Network Power, Chloride Group oraz Eaton.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *