Branża ITBiznesCIORynek

Zapraszamy do konkursu i na konferencję Digital Champions

Już po raz piąty grono ekspertów, praktyków, naukowców, decydentów i specjalistów spotka się podczas forum „Digital Champions” by porozmawiać o wyzwaniach w obszarze cyfrowej transformacji.

Zapraszamy do konkursu i na konferencję Digital Champions

Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2018 roku w Google Campus Warsaw, pod hasłem „Brave new digital world”.

Głównymi tematami poruszanymi podczas jesiennej edycji będą technologiczne możliwości wprowadzania innowacji, miejsce człowieka w świcie coraz bardziej zawładniętym przez maszyny oraz jak w praktyce wykorzystać potencjał cyfrowych innowacji w biznesie. Nie zabraknie także rozmów o nowościach w różnych branżach oraz wyjątkowo podczas tej edycji,  wymiany doświadczeń na temat procesów produkcyjnych i łańcucha dostaw w przemyśle. Więcej informacji na stronie https://www.digitalchampions.pl/

Konferencji towarzyszy konkurs „Digital Champions”.Idea jaka mu przyświeca to wyróżnienie firm i osób, których działania są przykładem dobrych praktyk w świecie cyfrowego biznesu. Podczas konkursu zostaną nagrodzeni liderzy  otwarci na innowacje w biznesie.

Głównym organizatorem plebiscytu jest Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji a nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: Cyfrowy Produkt lub Usługa (Digital Value Proposition), Cyfrowa Transformacja(Digital Transformation), Cyfrowy Ekosystem(Digital Ecosystem), Osobowość Cyfrowego Biznesu (Digital Leader). Nadal istnieje możliwość zgłaszania uczestników konkursu poprzez stronę konkurs.digitalchampions.pl. Termin nadsyłania kandydatów mija 31 października 2018.

Mamy przywilej żyć w czasach, kiedy ludzka kreatywność wkłada w nasze ręce niezrównane możliwości zmieniania świata. Towarzyszy nam nadzieja, że zmieniamy świat na lepsze, lecz cyfrowe tsunami potrafi zarówno tworzyć, jak i niszczyć. Dołączając do społeczności Digital Champions, będziesz mógł wspólnie z nami przyjrzeć się ideom stojącym za cyfrowymi innowacjami” – mówi o tegorocznej tematyce Forum Borys Stokalski, prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, od lat zaangażowany w tworzenie Forum.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *