Zmiany kadrowe

Adam Wojtkowski od lutego dyrektorem generalnym Dell EMC w Polsce

Będzie odpowiedzialny za rozwój działalności firmy na polskim rynku oraz sprzedaż całego spektrum rozwiązań, produktów i usług Dell EMC – zarówno dla klientów biznesowych i odbiorców z sektora publicznego, jak i użytkowników indywidualnych.

Adam Wojtkowski od lutego dyrektorem generalnym Dell EMC w Polsce

Z dniem 1 lutego 2017 roku Adam Wojtkowski obejmie stanowisko dyrektora generalnego Dell EMC w Polsce. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój polskiego oddziału Dell EMC, a także działania sprzedażowe skierowane do użytkowników indywidualnych, klientów biznesowych oraz instytucji publicznych. “Żyjemy w czasach ogromnych, wręcz rewolucyjnych zmian technologicznych w obszarze szeroko rozumianej branży IT. Cieszę się, że mamy w niej do odegrania kluczową rolę i możliwość współpracy z polskimi przedsiębiorstwami oraz organizacjami sektora publicznego nad przygotowaniem cyfrowej transformacji ich działalności” – mówi Adam Wojtkowski. “W ramach Dell EMC mamy szereg perspektywicznych obszarów szybkiego wzrostu takich, jak chmura hybrydowa, programowo definiowane centra danych, infrastruktura konwergentna, platform-as-a-service, analityka danych, mobilność i cyberbezpieczeństwo” – dodaje.

Adam Wojtkowski od września br. i zakończenia transakcji przejęcia EMC przez firmę Dell odpowiada za działalność firmy Dell EMC na rynku biznesowym. Przed objęciem tego stanowiska kierował polskim oddziałem EMC. Wcześniej odpowiadał też m.in. za dział sprzedaży EMC do dużych przedsiębiorstw. W latach 2004 – 2010 był też związany z firmą Cisco. Pracował też w firmach Orange oraz Ericsson.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *