Zmiany kadrowe

Adam Wojtkowski szefem Snowflake w regionie

Jest odpowiedzialny m.in. za rozwój firmy w Europie Środkowej i Wschodniej.

Adam Wojtkowski szefem Snowflake w regionie

W nowej roli Adam Wojtkowski odpowiada m.in. za sprzedaż i rozwój Snowflake w regionie CEE. Nowe stanowisko objął z początkiem lutego 2024 roku.

Dotychczas, przez niemal rok był związany z firmą Canonical, gdzie odpowiadał m.in. za zarządzanie sprzedażą OEM na poziomie globalnym. Wcześniej, przez prawie 4 lata Adam Wojtkowski był związany z firmą Red Hat. Odpowiadał za sprzedaż oraz funkcjonowanie firmy w Europie Centralnej. W latach 2017 – 2018 kierował polskim odziałem firmy Oracle. Wcześniej, przez przeszło 6 lat zajmował najwyższe stanowiska kierownicze w polskim oddziale firmy EMC, a następnie Dell EMC. Z kolei w latach 2004 – 2010 pełnił funkcje kierownicze w polskich, a następnie w regionalnych strukturach koncernu Cisco. Wcześniej był też związany m.in. z Telekomunikacją Polską oraz firmą Ericsson.

Adam Wojtkowski jest absolwentem Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Edukację w obszarze zarządzania kontynuował też na uczelniach, takich jak: Babson College, IMD Lausanne, a także na Uniwersytecie Stanforda.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *