Zmiany kadrowe

Adam Wojtkowski zostanie szefem Oracle Polska

Jak się dowiadujemy, Adam Wojtkowski obejmie stanowisko dyrektora generalnego Oracle Polska w nadchodzącym roku finansowym koncernu. Oznacza to, że zmiana nastąpi najwcześniej w czerwcu 2017 roku.

Adam Wojtkowski zostanie szefem Oracle Polska

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Adam Wojtkowski zastąpi Piotra Witczyńskiego na stanowisku dyrektora generalnego Oracle Polska. Zmiana na stanowisku szefa polskiego oddziału Oracle nastąpić ma w nadchodzącym roku finansowym koncernu. Kolejny, 2018 rok finansowy Oracle potrwa od czerwca 2017 roku do maja 2018 roku.

Do niedawna Adam Wojtkowski kierował działalnością polskiego oddziału Dell EMC. Stanowisko dyrektora generalnego polskiego oddziału Dell EMC objął w lutym br. Poprzednio, od września 2016 roku odpowiadał za działalność Dell EMC na rynku biznesowym, a wcześniej – przez 5 lat – kierował polskim oddziałem firmy EMC. Zwolnione przez niego stanowisko dyrektora generalnego lokalnego oddziału Dell EMC tymczasowo objął Radomir Bordon.

Piotr Witczyński kieruje polskim oddziałem Oracle od połowy 2014 roku. Obowiązki szefa lokalnych struktur firmy łączy z obowiązkami szefa działu konsultingu Oracle w Europie Środkowej i krajach Wspólnoty Niepodległych Państw (CIS).

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *