Zmiany kadrowe

Agnieszka Zarzycka szefową działu Dynamics w polskim oddziale Microsoft

Kieruje zespołem specjalistów odpowiadających za sprzedaż i budowanie rynku dla Aplikacji Biznesowych Microsoft w segmencie dużych klientów. Agnieszka Zarzycka nowe stanowisko objęła z początkiem września. Zastąpiła Pawła Jędrusika, który w Microsoft Polska odpowiadał za dział Microsoft Dynamics przez ostatnie 4 lata.

Agnieszka Zarzycka szefową działu Dynamics w polskim oddziale Microsoft

Agnieszka Zarzycka wraca do pracy w polskim oddziale Microsoft po trzech latach. Przez ten czas pracowała w firmie Oracle, gdzie była odpowiedzialna za budowę rynku dla rozwiązań customer experience w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji. Wcześniej, w strukturach Microsoft Polska Agnieszka Zarzycka odpowiadała m.in. za sprzedaż rozwiązań biznesowych Microsoft Dynamics w segmencie enterprise. W latach 2007 – 2012 była odpowiedzialna m.in. za strategię marketingową rozwiązań Microsoft Dynamics, wprowadzenie na polski rynek oprogramowania Dynamics CRM Online, a także za budowę lokalnego kanału partnerskiego dla tego rozwiązania. W przeszłości pracowała też m.in. dla firmy Kapsch. “Wracam do firmy z doświadczeniem zdobytym na stanowiskach lokalnych i regionalnych. Uwielbiam wychodzić poza strefę komfortu, tworzyć nowe rozwiązania, rzucać wyzwania i inspirować innych do działania. Jednocześnie wierzę w pozytywne efekty współpracy i synergii wynikającej z połączenia siły platformy Microsoft, aplikacji biznesowych i narzędzi podnoszących produktywność biznesu” – mówi Agnieszka Zarzycka.

Agnieszka Zarzycka jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Prywatnie jest miłośniczką narciarstwa i podróży.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *