Zmiany kadrowe

Andrzej Sowiński nowym dyrektorem zarządzającym w HP Inc Polska

Z dniem 1 października br. Andrzej Sowiński obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego HP Inc Polska. Andrzej Sowiński będzie odpowiedzialny za kierowanie polskim odziałem organizacji, a także dalszy rozwój firmy.

Andrzej Sowiński nowym dyrektorem zarządzającym w HP Inc Polska

Andrzej Sowiński przez ostatnie lata pełnił funkcję General Managera w polskim oddziale Lenovo, gdzie odpowiadał za rozwój firmy i wdrażanie nowych strategii na terenie kraju. Z branżą IT związany jest od ponad 30 lat, z których 9 przepracował jako General Manager w Hewlett Packard.

To dla mnie zaszczyt objąć tak istotne stanowisko w HP – w firmie, w której już kiedyś miałem przyjemność pracować. Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie współpracy z moim nowym zespołem, z którym wspólnie chciałbym wprowadzić organizację w nową technologiczną erę, innowacyjnych rozwiązań” – komentuje Andrzej Sowiński.

Jak podano w informacji prasowej, “Andrzej Sowiński odegra kluczową rolę w realizacji wieloletniego planu HP, którego celem jest umocnienie pozycji lidera firmy na rynku komputerów osobistych i rozwiązań drukujących, a także dalsza transformacja – zarówno rynku druku 3D, jak i graficznego”.

Bardzo się cieszę, że mogę ponownie powitać Andrzeja Sowińskiego w strukturach firmy HP. Jestem przekonany o tym, że wieloletnie doświadczenie Andrzeja oraz jego ogromne kompetencje zawodowe przełożą się na wymierny sukces naszej firmy, z niewątpliwą korzyścią dla naszych klientów i partnerów” – mówi David Rozzio, dyrektor zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią i Channel Manager na Europę Środkową.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *