Zmiany kadrowe

Aneta Bartnicka wiceprezesem S4E

W randze wiceprezesa będzie odpowiadała za kwestie związane z finansami S4E. Nową funkcję Aneta Bartnicka objęła 2 lipca 2018 roku. Zastąpiła Sebastiana Karpińskiego, który rezygnację z tej funkcji złożył w maju br..

Aneta Bartnicka wiceprezesem S4E

Aneta Bartnicka przez kilkanaście ostatnich lat związana była z firmą Dimension Data (dawniej Nextiraone Polska), gdzie pełniła m.in. funkcję dyrektora finansowego. W pierwszych latach kariery zawodowej pracowała też w firmie Alcatel. Nowa wiceprezes S4E posiada także doświadczenie w kierowaniu działami zakupów, administracji sprzedaży, a także logistyką i magazynem.

“Zmiana Członka Zarządu odpowiedzialnego za część finansową to kolejny etap przemiany „małej krakowskiej firmy” w lidera rynku VAD” – mówi Paweł Piętka, dyrektor generalny i prezes zarządu S4E. “Aneta Bartnicka dołącza do zespołu z dużym doświadczeniem. Wcześniej pracowała w dużej międzynarodowej organizacji i to doświadczenie będzie szczególnie przydatne podczas realizacji strategii wejścia na rynek CEE w zakresie dystrybucji produktów w modelu Value Add Distributor” – dodaje.

Aneta Bartnicka jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w kierunku finanse i bankowość. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu podatków. Posiada certyfikat CIMA, potwierdzający wysokie kwalifikacje w zakresie rachunkowości zarządczej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *