BranżaRynek

APN Promise zaoferuje rozwiązania Xopero z obszaru bezpieczeństwa IT

Na mocy zawartej niedawno umowy APN Promise wprowadzi do oferty rozwiązania Xopero Software wspierające ochronę danych. Rozwiązania Xopero pozwolą m.in. na rozszerzenie oferty usług APN Promise.

APN Promise zaoferuje rozwiązania Xopero z obszaru bezpieczeństwa IT

Zawarta umowa o współpracy łączy APN Promise, jednego z największych dystrybutorów i Xopero Software, dostawcę oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i rozwiązań sprzętowych zapewniających najwyższe bezpieczeństwo przechowywanych danych.

Zdaniem przedstawicieli firmy APN Promise rozszerzenie oferty usług o nowe rozwiązania pozwalające na zapewnienie dostępności danych biznesowych jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynkowe. W obliczu rosnącej skali wykorzystania danych, ich znaczenia w kontekście podejmowania decyzji biznesowych, a także stale rosnącej skali zagrożeń wymierzonych w organizacje biznesowe oraz instytucje publiczne, niezbędne staje się bowiem zapewnienie ochrony szczególnie wrażliwych danych, a także zagwarantowanie ich wysokiej dostępności. “Od lat specjalizujemy się we wdrażaniu i projektowaniu rozwiązań, z zakresu bezpieczeństwa. Teraz dzięki wykorzystaniu technologii Disaster Recovery Xopoero nasi certyfikowani inżynierowie jeszcze skuteczniej zabezpieczą przetwarzanie danych” – zapewnia Małgorzata Domańska-Skrok, dyrektor działu sprzedaży rozwiązań IT i bezpieczeństwa w modelu usługowym w firmie APN Promise. “Bezpieczeństwo IT to dynamicznie rozwijający się obszar, który odgrywa kluczową rolę we wszystkich sektorach biznesowych. Obsługując firmy z różnych branż, widzimy jak istotne jest zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa dla każdej organizacji” – dodaje Łukasz Piech, Country Manager MSP w Xopero Software.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *