Zmiany kadrowe

Barbara Michalska nową dyrektor rynku edukacyjnego w polskim oddziale Microsoft

Barbara Michalska, związana z polskim oddziałem Microsoft od 2003 roku, pokieruje zespołem odpowiadającym za transformację polskiego sektora edukacji na wszystkich jego poziomach.

Barbara Michalska nową dyrektor rynku edukacyjnego w polskim oddziale Microsoft

W Microsoft Barbara Michalska była w międzyczasie odpowiedzialna m.in. za konkurs dla młodych programistek i programistów Imagine Cup, tworzenie i rozwój społeczności programistów skupionych wokół technologii Microsoft, strategię biznesową Office 365 oraz rozwój i transformację postrzegania modeli pracy przyszłości jako dyrektor grupy biznesowej Modern Workplace. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Politechniki Warszawskiej.

„To dla mnie ogromne wyróżnienie i początek nowego rozdziału w historii mojej obecności w Microsoft w Polsce. Wierzę, że lata spędzone nad rozwojem nowych sposobów pracy w cyfrowym środowisku pomogą mi jeszcze lepiej wcielić w życie ideę filozofii ciągłego uczenia się i przenieść wyniesione wcześniej doświadczenia na grunt sektora edukacji. Szansę tę postrzegam także jako okazję do bliskiej pracy ze środowiskiem nauczycieli w Polsce. To ich rolą – jako mentorów i przewodników – jest prowadzenie społeczności uczennic i uczniów w różnym wieku ku lepszej przyszłości, zarażanie wiedzą i pasją do nauki. Wiedza i świadomość możliwości, jakie niosą technologie są podstawą do tego, aby Polska Dolina Cyfrowa miała w przyszłości nowych lokatorów i gospodarzy” – skomentowała Barbara Michalska.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *