Zmiany kadrowe

Bartosz Bednarski nowym szefem Axence

Na stanowisku dyrektora zarządzającego odpowiada m.in. za wdrożenie nowej strategii sprzedaży i komunikacji spółki rozwijającej m.in. oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą IT.

Bartosz Bednarski nowym szefem Axence

Wśród strategicznych celów biznesowych, których realizację będzie nadzorował Bartosz Bednarski, znalazły się: dotarcie z ofertą do dużego biznesu, rozbudowanie portfolio klientów oraz rozwój sieci partnerskiej, który ma doprowadzić do wzmocnienia obrotów spółki oraz ułatwić ekspansję na rynku zagraniczne. “W perspektywie czasu chcę uczynić z Axence idealnego partnera dla biznesu, w tym również dla dużych rynkowych graczy. Wierzę, że dzięki świadomemu definiowaniu oraz optymalizacji mechanizmów działania, dostarczymy zupełnie nową jakość, którą docenią zarówno nasi obecni oraz przyszli klienci. To odpowiedni czas, by Axence mogło wejść na kolejny poziom rozwoju” – mówi Bartosz Bednarski, dyrektor zarządzający w firmie Axence “Chcemy jeszcze lepiej komunikować i sprzedawać nasze oprogramowanie liderom swoich branż. Axence nVision to kompleksowe rozwiązanie, które z powodzeniem może być wykorzystywane nawet przez największe podmioty, należy tylko do nich odpowiednio umiejętnie dotrzeć” – dodaje Grzegorz Oleksy, Prezes Zarządu firmy Axence.

Bartosz Bednarski przez ostatnie miesiące zajmował stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w Axence. Uzyskane na tym stanowisku doświadczenie ma znaleźć odbicie także w kontekście rozwoju oferowanego przez firmę Axence oprogramowania. W przeszłości pracował m.in. dla Grupy Cyfrowy Polsat oraz T-Mobile Polska. Zarządzał zespołami odpowiedzialnymi za obszar sprzedaży oraz rozwijania relacji z szeroko definiowanym rynkiem B2B. Odpowiadał też na wprowadzenie na rynek nowych produktów.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *