Zmiany kadrowe

Bartosz Cieszewski dołącza do pionu rozwoju technologii Secfense

Objął stanowisko architekta rozwiązań, zaś jego głównym zadaniem jest wsparcie technologiczne działu handlowego Secfense.

Bartosz Cieszewski dołącza do pionu rozwoju technologii Secfense

Bartosz Cieszewski będzie zaangażowany m.in. w działania mające na celu ocenę potrzeb klientów, a także dostosowanie oferowanych przez Secfense rozwiązań do specyficznych potrzeb poszczególnych organizacji. Mowa tu m.in. o rozwiązaniach zapewniających globalne uwierzytelnianie wieloskładnikowe na wszystkich aplikacjach, bez ingerencji ich w kod źródłowy, a także wspierają zarządzanie tożsamością.

“Nieustannie pracujemy nad naszymi technologiami, aby na bieżąco dostosowywać je do potrzeb rynkowych oraz oczekiwań naszych klientów. W cyberbezpieczeństwie nie można spocząć na laurach, trzeba obserwować, jak działają przestępcy, i opracowywać nowe sposoby ochrony przez zagrożeniami. Musimy też brać pod uwagę sytuację konkretnych firm, w których wdrażamy nasze rozwiązania. Bartosz Cieszewski, który dołączył do zespołu, będzie ściśle współpracował z działem handlowym, by identyfikować potrzeby naszych klientów i dostosowywać do nich nasze produkty” – mówi Marcin Szary, współzałożyciel i CTO w firmie Secfense.

Bartosz Cieszewski jest absolwentem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Akademii Morskiej w Gdyni. Z branżą IT jest związany od przeszło dekady. Jako inżynier sieciowy oraz doradca IT pracował m.in. w firmach Atos i IBM. W ciągu ostatnich lat zajmował się przede wszystkim obsługą złożonych środowisk sieciowych. “Lubię wiedzieć, jak działają różne rzeczy. Dlatego z taką pasją administruję sieciami IT, utrzymuję je, konfiguruję, automatyzuję i rozwiązuję problemy. W Secfense będę łączył rozwiązania z portfolio firmy z systemami naszych klientów. Wszystko po to, by zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa danych i innych zasobów w polskich i zagranicznych organizacjach” – wyjaśnia Bartosz Cieszewski, Solution Architect w Secfense.

Przeczytaj również
Po co komu „passwordless”, czyli logowanie bez hasła?
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *