MENU

Bartosz Soroczyński przestaje być dyrektorem generalnym Oracle Polska

11 kwietnia 2014Blog redakcji

Jak się dowiadujemy, umowę z Bartoszem Soroczyńskim rozwiązano za porozumieniem stron. Pełniącym obowiązki dyrektora generalnego Oracle Polska został Piotr Witczyński, kierujący działem konsultingu w Polsce oraz Europie Środkowej i krajach Wspólnoty Niepodległych Państw (CIS).

soroczynski

Bartosz Soroczyński

Bartosz Soroczyński pełnił funkcję dyrektora generalnego Oracle Polska od 1 czerwca 2013 roku. Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Dopierałę, dziś wiceprezesa Asseco Poland.

Wcześniej Bartosz Soroczyński pracował przez ponad 7 lat w IBM, na stanowisku dyrektora sprzedaży w Europie Centralnej i Wschodniej, a następnie dyrektora w globalnym zespole zarządzania usługami (Tiger Team). Był także członkiem Komitetu Sterującego IBM ds. zarządzania majątkiem, odpowiedzialnego za globalną strategię Smarter Planet, Smarter City i Smarter Infrastructure.

Bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy w Oracle odpowiadał w IBM za sektor transportowy na rynkach wschodzących obejmujących region Europy Centralnej i Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki, Ameryki Południowej oraz Azji.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »