Zmiany kadrowe

Cheryl Lim nową dyrektor ds. zasobów ludzkich w Vertiv

Menedżerka będzie podlegać bezpośrednio prezesowi Robowi Johnsonowi, a jej zadaniem będzie wspieranie celów biznesowych Vertiv poprzez realizację strategii HR oraz kierowanie jej rozwojem, poinformowali przedstawiciele globalnego dostawcy rozwiązań krytycznej infrastruktury cyfrowej.

Cheryl Lim nową dyrektor ds. zasobów ludzkich w Vertiv

Cheryl Lim ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami HR, wspieraniu transformacji organizacyjnej oraz przedsiębiorstw z branży produkcyjnej, informacjami pochodzącymi z działających w skali globalnej działów kard. Przed dołączeniem do Vertiv, spędziła ponad 20 lat na różnych stanowiskach kierowniczych w dziale kadr w firmie Honeywell, a ostatnio była wiceprezesem ds. HR w ITT Inc.

“Cheryl jest znakomitym liderem z dużym doświadczeniem w tworzeniu i realizacji wysokopoziomowej wizji i strategii w zakresie HR, jak też osiągania bardzo dobrych wyników” – skomentował Rob Johnson, prezes Vertiv. “Jej ogromna wiedza, poparta sukcesami w kierowaniu zespołami, pozyskiwaniu talentów i zarządzaniu zmianami w dużych globalnych firmach, będzie wspierać wysokowydajną kulturę, która jest podstawą naszej firmy” – dodał.

Lim uzyskała tytuł joint bachelor w zakresie studiów języka niemieckiego oraz zarządzania na Uniwersytecie w Leeds, a także tytuł magistra administracji biznesowej w Pepperdine Graziadio Business School.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *