InfrastrukturaRynek

Chmura Oktawave partnerem Google Cloud Platform

Chmura obliczeniowa Oktawave uzyskała status Google Cloud Platform w obszarach Sell & Service. To kolejny krok w realizacji strategii multicloud i dostarczaniu rozwiązań dla biznesu – poinformowali przedstawiciele polskiego dostawcy usług i produktów chmurowych.

Chmura Oktawave partnerem Google Cloud Platform

Jako certyfikowany partner jednej z największych chmur na świecie, Oktawave może realizować projekty migracyjne wykorzystujące Google Cloud Platform i zapewniać ich późniejsze utrzymanie w trybie 24/7/365. Pomaga również w optymalizacji środowisk GCP pod kątem wydajności i efektywności kosztowej, a także może realizować sprzedaż produktów oraz usług opartych na tej technologii.

Jak wskazują przedstawiciele firmy, dzięki partnerstwu Oktawave wspiera organizacje w Polsce w obszarach takich jak budowa rozwiązań do analizy i zarządzania danymi czy transformacja aplikacji biznesowych oraz operacyjnych. Umożliwia przez to optymalizację procesów i kosztów oraz przyspieszenie “time to market”.

„Partnerstwo z Google otwiera nam drogę do lepszego i szybszego wsparcia organizacji, które korzystają lub planują wykorzystywać usługi Google Cloud Platform, poprzez bezpośredni, partnerski kontakt z dedykowanymi osobami po stronie Google” – skomentował Maciej Kuźniar, założyciel i COO Oktawave.

Przypomnijmy, że w zespole Oktawave znajdują się certyfikowani specjaliści posiadający akredytacje Google na poziomie technicznym oraz biznesowym: Meet Google Cloud Sales Credentials, Professional Cloud Architect i Associate Cloud Engineer. W najbliższym czasie planowany jest dalszy rozwój kompetencji zespołu w tym zakresie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *