Cyberbezpieczeństwo

Cisco Cybersecurity – wielowarstwowy model bezpieczeństwa dla Twojej firmy

Promocja

Orange Polska i Integrated Solutions we współpracy z Cisco dostarczają nowoczesne rozwiązania cyberbezpieczeństwa dla firm. Zapraszamy na cykl trzech webinariów, podczas których eksperci opowiedzą o portfolio rozwiązań bezpieczeństwa firmy Cisco Systems oraz przedstawią zalety ich wykorzystania.

Cisco Cybersecurity – wielowarstwowy model bezpieczeństwa dla Twojej firmy

Cyberbezpieczeństwo to bardzo ważny element funkcjonowania firm. W czasach pandemii, w których duża część aktywności przedsiębiorstw odbywa się w przestrzeni wirtualnej, cyberbezpieczeństwo nabiera jeszcze większego znaczenia.

Ukierunkowane zagrożenia – w tym phishing i malware – coraz częściej powodują naruszanie danych uwierzytelniających dostęp. Jak wynika z dorocznego raportu CERT Orange, to właśnie kanał e-mail jest najczęściej wykorzystywany do ataków na Orange Polska. Aby właściwie chronić się przed zagrożeniami ukrytymi w wiadomościach pocztowych, warto rozważyć kompleksowe podejście, jakie oferuje Cisco wraz z Orange i Integrated Solutions w postaci kompletnego ekosystemu chroniącego naszą skrzynkę pocztową.

Podczas spotkań online eksperci opowiedzą między innymi o wizji bezpieczeństwa firmy Cisco Systems bazując na jej bogatym portfolio. Przedstawią system Cisco ISE (Identity Services Engine), który stanowi fundamentalny i kluczowy aspekt przy budowaniu nowych rozwiązań bezpieczeństwa w sieciach kampusowych. Przybliżą również rozwiązanie Cisco ESA (Email Security Appliance), które jest zaawansowanym systemem do zabezpieczenia poczty elektronicznej w organizacji. Zaprezentowane zostaną rozwiązania: Cisco DUO zabezpieczające pracownika np. pracującego zdalnie oraz Umbrella jako uzupełnienie do zabezpieczeń na poziomie DNS i nie tylko.

Prelegenci opowiedzą także o szkoleniach i kampaniach zwiększających świadomość problemów związanych z phishingiem prowadzonych przez ekspertów Orange.

Webinary z zakresu bezpieczeństwa organizowane są regularnie. Zapraszamy do udziału w najbliższych spotkaniach i zachęcamy do obejrzenia nagrań, z tych które się już odbyły.

• Wtorek, 14 lipca. 10:00 – 11:30: Monitoruj, kontroluj i zabezpieczaj swoją sieć od środka
• Piątek, 17 lipca. 10:00 – 11:30: Monitoruj, kontroluj i zabezpieczaj swoją sieć na styku z internetem
• Środa, 22 lipca. 10:00 – 11:30: Zabezpieczaj swoich użytkowników zdalnych

Serdecznie zapraszamy! Rejestracja dostępna tutaj:
https://cyberbezpieczenstwo.transformujemybiznes.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *