BranżaRynek

Cloudware Polska ze statusem IBM Platinum Business Partner

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce Cloudware Polska otrzymała ten najwyższy poziom partnerstwa przewidywany w programie IBM PartnerWorld.

Cloudware Polska ze statusem IBM Platinum Business Partner

Status IBM Platinum Business Partner przyznawany jest partnerom biznesowym IBM, którzy posiadają “znaczące kwalifikacje, bogate doświadczenie oraz rekomendacje ze strony klientów końcowych, wyróżniające je wśród konkurentów na polskim rynku“.

Zmiany w programach partnerskich, wprowadzone przez IBM, wymusiły na partnerach biznesowych jeszcze większą koncentrację na poziomie wiedzy produktowej – do poziomu eksperckiego w obszarach wiodących. Drugą istotną zmianą jest nacisk na referencje z wykonanych projektów i wdrożeń – tylko świadectwo wystawione przez zadowolonego klienta jest wiarygodnym potwierdzeniem kompetencji. Dzięki tym zmianom, zarówno IBM, jak i klient końcowy, mają pewność, że zespół pracujący nad wdrożeniem jest właściwie wyszkolony i ma stosowne doświadczenie.

Do uzyskania najwyższego poziomu w programie IBM PartnerWorld może aspirować jedynie elitarne grono najważniejszych firm współpracujących z IBM. Obecnym i przyszłym klientom daje to potwierdzenie, że kompetencje Cloudware Polska są na najwyższym poziomie. Wśród klientów opiniujących i rekomendujących pracę z Cloudware Polska znajdują się operatorzy telekomunikacyjni, banki, firmy z sektora produkcyjnego.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *