MENU

Dariusz Fabiszewski po 5 latach zdecydował się odejść z Cisco Systems

17 stycznia 2017Blog redakcji

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, o decyzji Dariusza Fabiszewskiego poinformowano już pracowników Cisco w Polsce. Obecnie trwają poszukiwania jego zastępcy. Do tego czasu Dariusz Fabiszewski pozostanie na stanowisku dyrektora generalnego polskiego oddziału.

Podczas kadencji Darka, zespół sprzedaży zdobył szereg znaczących kontraktów, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, torując drogę dla inicjatywy związanych z cyfryzacją kraju. Rozwinięto lub stworzono także takie, znaczące w branży IT w Polsce konferencje, jak Cisco Forum i Cisco SEC” – komentują odejście Dariusza Fabiszewskiego szefowie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Za czasów Dariusza Fabiszewskiego Cisco zdecydowało się także na utworzenie w Krakowie Global Services Center, największego tego typu centrum w regionie EMEAR (Europe, Middle East, Africa, Russia). W centrum tym pracuje już ponad 1200 osób. Nieco ponad rok temu, w ramach Global Services Center utworzono także Security Operations Center (SOC), w którym pracuje blisko 50 osób.

Równolegle Cisco Systems w Polsce poszukuje szefa sprzedaży do klientów korporacyjnych.

Jednocześnie, jak się dowiadujemy, w tym roku nie będzie Cisco Forum w Zakopanem, które ma zastąpić seria spotkań pod nazwą Cisco Digital Forum.

Ps. Dla zainteresowanych stanowiskiem General Managera Cisco Systems w Polsce podaję link do ogłoszenia z opisem szczegółowych wymogów 🙂

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »