AplikacjeBranża ITRynek

Datech poszerza ofertę rozwiązań do projektowania, pomoże w cyfrowej transformacji

Należący do TD Synnex dystrybutor rozszerza ofertę rozwiązań Autodesk i wprowadza do oferty nowe rozwiązania komplementarne m.in. w obszarze rozwiązań do projektowania trójwymiarowego i wizualizacji. Datech rozszerza też portfolio usług zapewniających wartość dodaną partnerom zajmującym się sprzedażą rozwiązań do projektowania na całym świecie.

Datech poszerza ofertę rozwiązań do projektowania, pomoże w cyfrowej transformacji

Wedle zapowiedzi Datech – jako wiodący dystrybutor Autodesk – będzie nadal oferować najwyższy poziom specjalistycznych usług i wsparcia dla partnerów Autodesk, a jednocześnie będzie stopniowo wprowadzać do oferty rozwiązania innych dostawców. Tego typu dywersyfikacja ma pomóc m.in. w dostarczaniu komplementarnych rozwiązań wspierających nowoczesne projektowanie. “Datech wypracował ugruntowaną reputację głębokiej specjalizacji w obszarze oprogramowania do projektowania, opartą na wiedzy i doświadczeniu globalnego zespołu, połączoną z solidnymi narzędziami, platformami i metodologią sprzedaży, aby zapewnić sukces klientom. Wraz z rozwojem firmy, partnerzy Datech będą nadal czerpać korzyści z tej wyjątkowej kombinacji, rozszerzonej i zróżnicowanej, aby umożliwić partnerom projektowym przyspieszenie rozwoju ich działalności i osiągnięcie sukcesu klienta” – mówi Patrick Zammit, prezes TD SYNNEX na region Europy oraz Azji i Pacyfiku.

Efektem zmian ma być też rozszerzenie grona partnerów Datech o firmy i instytucje publiczne zainteresowane wykorzystaniem rosnącego potencjału oprogramowania wspierającego prace projektowe w kontekście cyfrowej transformacji. Zespół Datech ma zaś wspierać partnerów w realizacji zmian ich modeli biznesowych, a także w obszarze wsparcia przedsprzedażowego i obsługi technicznej. “Ewolucja w podejściu Datech stanowi odpowiedź na zmiany zachodzące w krajobrazie rynkowym i ma na celu zapewnienie, że znajdujemy się w najlepszej możliwej pozycji do wspierania ambicji rozwojowych naszych partnerów. W ostatnich latach obserwowaliśmy przyspieszony wzrost na rynku projektowym, a projektanci i organizacje stały się znacznie bardziej skoncentrowane na technologii cyfrowej dzięki pojawieniu się zaawansowanego oprogramowania 3D oraz wizualizacyjnego. Ta cyfrowa rewolucja stworzyła nowe możliwości dla partnerów i stanowi kolejny obszar, w którym możemy rozwijać naszą działalność” – dodaje Jaap Smit, wiceprezes TD SYNNEX odpowiedzialny za działalność Datech.

Przeczytaj również
Red Hat: Dostarczamy technologie nastawione na realną wartość, bez ryzyka dla biznesu
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *