Rynek

Digital Care zmienia się w bolttech Poland

Od 15 czerwca br. Digital Care, polska firma specjalizująca się w ochronie i usługach dla urządzeń mobilnych, działa pod nazwą oraz marką bolttech Poland. Jest to wynikiem przejęcia Digital Care przez bolttech w październiku 2023 roku.

Digital Care zmienia się w bolttech Poland

Założona w 2012 roku firma Digital Care swoje usługi oferuje nie tylko w Polsce, ale także w Europie, Azji i Afryce. Dzięki połączeniu bolttech wzmocnił więc swoją obecność w Europie i poza nią, oferując pełny wachlarz usług dodanych dla urządzeń mobilnych.

“Jesteśmy podekscytowani, ogłaszając rebranding Digital Care na bolttech, po udanym przejęciu firmy w październiku ubiegłego roku. To kamień milowy w naszym rozwoju, który zwiększa nasze możliwości oferowania klientom dostosowanych do ich potrzeb usług, chroniących to, co dla nich ważne” – skomentował Rob Schimek, CEO Grupy bolttech.

“Ta transakcja umożliwi nam rozszerzenie oferty produktowej, co pozwoli na dalszy rozwój spółki. Jesteśmy przekonani, że odegramy kluczową rolę w realizacji misji bolttech, której celem jest budowanie globalnego ekosystemu produktów ochronnych i ubezpieczeniowych opartego na zaawansowanych technologiach” – dodał Aleksander Wistuba, prezes zarządu bolttech Poland.

Zmiana nazwy i rebranding nie mają wpływu na usługi Digital Care oferowane klientom oraz współpracę z partnerami. Wszystkie umowy pozostają w mocy.

Jeżeli chodzi o inne spółki należące do Grupy Digital Care to spółka MTTC Poland sp. z o.o. również zmieniła swoją nazwę na bolttech Repairs Poland Sp. z o.o. Nie zmienia się natomiast nazwa iMad sp. z o.o., autoryzowany reseller i serwis Apple.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *