Zmiany kadrowe

Dorota Adamczyk dołącza do zarządu Autenti

Będzie odpowiedzialna za działalność operacyjną firmy. Jej celem będzie optymalizacja zasobów wokół przychodów, skalowanie biznesu oraz wzmocnienie obecności firmy w Polsce oraz na rynkach regionu DACH.

Dorota Adamczyk dołącza do zarządu Autenti

Nominacja Doroty Adamczyk to jedna ze zmian organizacyjnych mających na celu wzmocnienie pozycji rynkowej firmy Autenti. Jako członek zarządu ds. operacyjnych, Dorota Adamczyk ma skupić się m.in. na dalszym usprawnianiu współpracy między marketingiem, sprzedażą i zespołami produktowymi. Będzie także dążyła do wprowadzenia bardziej efektywnych, opartych na danych procesów decyzyjnych. “Autenti posiada wszystkie niezbędne elementy, aby odnieść znaczący sukces na rynkach europejskich, podobnie jak to ma miejsce w Polsce: technologię, która przynosi realną wartość dla biznesu i środowiska oraz zaangażowanych ludzi na pokładzie” – podkreśla Dorota Adamczyk. “Możliwość objęcia roli COO w takiej firmie to dla mnie ogromne wyróżnienie, ale także duża odpowiedzialność. Równocześnie jestem przekonana, że wraz z zespołem Autenti osiągniemy nasze cele” – dodaje.

Warto dodać, że Dorota Adamczyk dotychczas pełniła w firmie Autenti funkcję Director of Planning and Performance in SaaS Sales Operations. Doprowadziła m.in. do poprawy efektywności pracy podległych jej zespołów, zwiększenia przychodów i osiągnięcia wyznaczonych celów biznesowych. Wcześniej, Dorota Adamczyk przez niemal 15 lat była związana z Grupą Agora, gdzie odpowiadała m.in. za sprzedaż, w tym za istotne wzmocnienie przychodów z kanałów cyfrowych. Karierę zawodową rozpoczynała zaś w firmie Oknoplast.

Dorota Adamczyk ukończyła studia w zakresie stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim i zdobyła tytuł MBA na Politechnice Warszawskiej, specjalizując się w transformacji cyfrowej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *