Zmiany kadrowe

Douglas Patfield szefem rozwoju oprogramowania w gdańskim centrum Dynatrace

W roli dyrektora ds. rozwoju oprogramowania w centrum R&D Dynatrace w Gdańsku odpowiada za funkcjonowanie czterech zespołów w drugim co do wielkości ośrodku rozwojowym Dynatrace.

Douglas Patfield szefem rozwoju oprogramowania w gdańskim centrum Dynatrace

Douglas Patfield zapowiada m.in. działania zmierzające do rozwoju osobistego i zawodowego swojego zespołu, a także usprawnienia wewnętrznych procesów i poprawy efektywności w dziale rozwoju oprogramowania Dynatrace. Formalnie odpowiada za cztery zespoły związane m.in. z obszarami demoability i Access Control. Docelowo, zmiany zachodzące pod nowym kierownictwem mają przełożyć się na wzmocnienie efektywności biznesowej Dynatrace i utrzymanie dotychczasowej przewagi konkurencyjnej.

W ramach dotychczasowej kariery Douglas Patfield był związany m.in. z firmami Virgin Mobile, GetResponse, ExpertSender. Pracował też w branży obrony przestrzeni powietrznej, gdzie zajmował się zarządzaniem projektami z zakresu lotnictwa, m.in. budową i wystrzeleniem satelitów na niską orbitę ziemi oraz zapewnieniem ich skutecznego działania podczas wykonywania misji. Pełnił także rolę dyrektora operacyjnego firmy SatRev.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *