Zmiany kadrowe

Dwie nowe osoby w zarządzie Esri Polska

Do zarządu Esri Polska – wyłącznego dystrybutora rozwiązań GIS Esri Inc. – dołączyły dwie osoby: Małgorzata Grzywacz i Bogdan Zawiśliński. Jak poinformowali przedstawiciele spółki, to odpowiedź na sukcesywny rozwój firmy skutkujący zwiększaniem się liczby zatrudnionych specjalistów i rozbudową struktur biznesowych.

Dwie nowe osoby w zarządzie Esri Polska
Małgorzata Grzywacz Źródło: Materiały prasowe

Małgorzata Grzywacz od 2015 roku pełni w Esri rolę dyrektor marketingu, którą obecnie połączyła z członkostwem w zarządzie firmy. Z branżą IT związana od wielu lat, wcześniej pracowała m.in. w Hewlett Packard Enterprise. Absolwentka Marketingu i Zarządzania na SGH oraz Psychologii Społecznej na SWPS. Jest ekspertem w tworzeniu strategii marketingowych i budowaniu wizerunku marki.

Z kolei Bogdan Zawiśliński z polskim oddziałem Esri związany jest od 18 lat. Od października 2021 roku zajmuje stanowisko dyrektora sprzedaży. Jest majorem rezerwy, który swoją karierę wojskową zakończył w 2004 roku. Przez wiele lat służył w strukturach obecnego Szefostwa Rozpoznania Geoprzestrzennego. Absolwent i były wykładowca Wojskowej Akademii Technicznej. Jego specjalizacja to wykorzystanie GIS w analizach wywiadowczych, rozpoznawczych, kryminalnych i zarządzaniu kryzysowym.

Dwie nowe osoby w zarządzie Esri Polska
Bogdan Zawiśliński Źródło: Materiały prasowe

W efekcie tego rozszerzenia, zarząd Esri Polska składa się obecnie z czterech członków. Rolę dyrektor zarządzającej od ubiegłego roku pełni Agnieszka Nosal, a Małgorzata Dębowczyk piastuje stanowisko dyrektora ds. finansów i administracji. Poszukiwany jest natomiast dyrektor usług i wdrożeń GIS.

Jak zapewniają przedstawiciele spółki, polski oddział Esri wzmacnia swoje kompetencje doradcze, utrzymując stabilną pozycję lidera na rynku rozwiązań systemów informacji geograficznej (GIS). Za dużą część kontraktów spółki odpowiadają organy administracji centralnej, samorządowej oraz spółki infrastrukturalne, które wykorzystują rozwiązania GIS w praktycznie każdym obszarze działalności. Udział w strukturze przychodów firmy mają też takie sektory jak: transport, środowisko, biznes, edukacja czy obronność.

Przeczytaj również
W poszukiwaniu straconego czasu... i pieniędzy, czyli automatyzacja w systemach analizy geoprzestrzennej
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *