PracaProgramowanieRynek

Ericpol planuje zatrudnienie 250 deweloperów

Plany zwiększenia zatrudnienia mają związek z rosnącą liczbą zamówień realizowanych na potrzeby lokalnego rynku administracji publicznej, a także dynamicznym rozwojem firmy na rynkach niemieckojęzycznych.

Ericpol planuje zatrudnienie 250 deweloperów

Zgodnie z zapowiedziami pracę w krakowskim i łódzkim oddziale firmy Ericpol znaleźć ma nawet 250 osób. Większość – ok. 150 osób – ma zostać zatrudniona w Łodzi. Poszukiwani będą przede wszystkim programiści wyspecjalizowani w językach C/C++ oraz Java, a także testerzy i specjaliści ds. dokumentacji technicznej. Przedstawiciele firmy Ericpol zastrzegają, że nie jest wymagany określony poziom doświadczenia. Każdy z kandydatów musi natomiast dysponować znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Ericpol specjalizuje się w usługach outsourcingu i konsultingu IT, a także tworzeniu dedykowanych usług i rozwiązań biznesowych. Aż 90% realizowanych w firmie projektów IT to projekty eksportowe. Nowo zatrudnieni pracownicy zostaną zaangażowani m.in. do projektowania i tworzenia aplikacji mobilnych, oprogramowania dla placówek bankowych, a także rozwiązań wspierających obieg dokumentów w przedsiębiorstwach.

 

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *